Son Dakika
13 Haziran 2019 Perşembe

“Konak’ta yaşamak ayrıcalık olacak”

Cumhur İttifakı Konak Belediye Başkan Adayı Melek Eroğlu 101’inci Kurtuluş yıldönümü etkinliğinde İzmir Gümüşhaneliler Derneği üyeleriyle buluştu.

18 Şubat 2019 Pazartesi, 13:57

Konak Belediye Başkan Adayı Mimar Melek Eroğlu, “Konak’ta yılların biriktirdiği bütün problemleri birlikte çözeceğiz. Konak’ta yaşamak ayrıcalık olacak” dedi. STK’lar ve Hemşehri dernekleri ile kader birliği yaptıklarını belirten Eroğlu, “Bundan önceki çalışmalarımda da bundan sonraki çalışmalarımda da bu birlikteliği sürdüreceğim. Gümüşhaneliler Derneği de bunlardan biri. İzmir’in Büyükşehir hayatına renk, derinlik ve ahenk katan Gümüşhaneli hemşehrilerimin çıktığımız bu gönül yolunda bize destek vereceğine inanıyorum. Zaten bu desteği her zaman yanımda hissediyorum. İnşallah bizim idare edeceğimiz Konak Belediyesi’nde sizlere çok iş düşecek. El ele, gönül gönüle vererek bütün hemşehrilerimizle Konak’ın yıllanmış sorunlarını aşacağız. Konak’ta yaşamak hepimiz için ayrıcalık olacak” diye konuştu.

Tek tek ulaşamayabilirim ama…

Sabah erken saatlerde başlayan programlarını gece geç vakitlere dek sürdüren Eroğlu, Alsancak’ta pazaryerine girdi. Beklentileri dinleyip, projelerini anlatan Eroğlu şöyle konuştu; “Konak’ta 356 binin üzerinde hemşehrim yaşıyor. Hepsine tek tek ulaşamayacağımı biliyorum ama herkesin faydalanacağı hizmetleri getireceğimize, ilçemizi birlikte güzelleştireceğimize ve değerimize değer katacağımıza gönülden inanıyorum. İnanılıp başarılamayan bir iş olduğunu da düşünmüyorum.”

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri