”

Konak’ta ‘Sütlü Kakao’ Neşesi

26 Eylül 2013 Perşembe, 08:36

Geçtiğimiz aylarda yenilenerek Konaklıların hizmetine sunulan Güzelyalı Fuat Göztepe Parkı’na konuk olan Sütlü Kakao grubu verdiği konserle İzmirlileri coşturdu.

www.haberhurriyeti.com / ŞEHİR VE BAŞKAN
Yaklaşık 8 aylık bir yenileme çalışmasının ardından çok daha çağdaş bir görünüme kavuşan Fuat Göztepe Parkı yazın son demlerini yaşadığımız şu günlerde renkli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Parkın içinde yer alan sahnede İzmirliler bu kez Sütlü Kakao eşliğinde eğlendiler.
Her yaştan müzikseverin büyük bir keyifle izlediği konserde, en sevilen yerli ve yabancı şarkılar hep bir ağızdan söylendi. Pop, soul, reggae ve funk müziğinin tanınmış bestelerini Türkçe şarkılarla harmanlayarak sıra dışı bir müzik tarzı oluşturan Sütlü Kakao, hareketli müziklerle Konaklılara unutulmaz bir gece yaşattı.
Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, “Bir süreden beri tanıdığım, gelecekte büyük başarılara imza atacaklarına inandığım Sütlü Kakao, yine keyifli bir gece yaşamamızı sağladı” diyerek gruba teşekkürlerini iletti. Başkan Tartan konuşmasında Konaklılara seslenerek “Biz rutin işlerimizin yanında vatandaşlarımıza sosyal, kültürel ve sanatsal çalışmalarımızla da ulaşmaya çalışıyoruz. Çünkü kentlerin gelişmesi insanlarının mutlu olması ve birbirleriyle kaynaşmasıyla mümkündür” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz