Son Dakika
17 Haziran 2019 Pazartesi

Konaklı kızların büyük günü

09 Ekim 2013 Çarşamba, 11:25
Konaklı kızların büyük günü

Şampiyon Kulüpler Kupası’nda destan yazan Konak Belediyespor kadın futbol takımı Perşembe günü Alsancak Stadı’nda saat 19.00’da bir üst tura kalmak için ter dökecek.

www.haberhurriyeti.com / SPOR
İzmir’de tüm futbol kulüplerinden taraftarlara, kadın derneklerinden, muhtarlara kadar hemen her kesimden destek alan İzmirli kızlar Polonya karşısında farklı skor arayacak. Polonya’daki karşılaşmaya güçlü gidebilmek amacıyla bol skorlu bir maç beklediklerini belerten Konak Belediye Başkanı Dr.Hakan Tartan,” Kadın futbolunda tarih yazdık; yani bunu hala bilmeyenler var, ona üzülüyorum, biz şampiyon kulüpler kupasındayız yani UEFA’da’ değiliz” dedi.
Şampiyon kulüpler kupasında ilk defa bir Türk takımının skor tabelasına adını yazdırdığını hatırlatan Başkan Tartan şöyle konuştu:” Şimdi göreceksiniz; şampiyon kulüplerden ilk turu aştık 3’te 3 yaptık, kızlarımızı sevgiyle alkışlıyorum, hem de anlı şanlı hem de çok gerçekten bizi gururlandıran bir tablo. Bugün Alsancak Stadı’nda 15 bin kişiyi dolduracağız. Herkesi bekliyoruz, kadın, çoluk çocuk 15 000 kişiyle orada şov yapacağız. 10 ekim saat 19.00’da inşallah o maçı alacağız. Benim kafamdan geçen skor 3-0 ama belli olmaz golleri de paylaştıracağız. Sonra 17 Ekim’ de Polonya’ da rövanş maçımız var. inşallah o maçı da alıp tekrar bir tarih yazacağız. Türkiye’de ikinci turda ilk defa 16 takım arasına kalan şampiyon kulüplerde bir takım yaratacağız, ben kızlarımıza güveniyorum, en iyiyi başaracaklar.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri