Son Dakika
24 Ağustos 2019 Cumartesi
”

KİTVAK’ın 20.Yıl Kermesi’ne büyük ilgi

Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı’nın (KİTVAK) kuruluşunun 20.yılı dolayısıyla yeni yıl kermesi düzenledi.

08 Aralık 2016 Perşembe, 14:53

Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı’nın (KİTVAK) kuruluşunun 20.yılı dolayısıyla yeni yıl kermesi düzenledi.

www.haberhurriyeti.com / YAŞAM
Kültürpark Tenis Kulübü’nde gerçekleştirilen KİTVAK 20.Yıl Kermesi’nde gıdadan giyime, özgün sanat eserlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar yüzlerce ürün gönül dostu hayırsever ve bağışçılara sunuldu.Alanda oluşturulan “Kitvak 20.Yıl Kermes Hatırası” fotoğraf bölümü konuklardan ilgi gördü. Konuklar yüzlerce yeni yıl hediyesine uygun fiyatlarla sahip olurken, Kitvak’a bağışta bulunmanın mutluluk ve huzuruyla kermesten ayrıldılar.

ÖĞLE ARASI KERMESE

İlgi ve desteklerinden dolayı Kültürpark Tenis Kulübü yönetimine teşekkür eden Başkan Ramazan Soncul “Bu yıl düzenlediğimiz kermesin özel bir anlamı var. Kuruluşumuzun 20.yılında da iyilikten iyiliğe, hayırdan hayra birlikte koştuğumuz gönül dostu hayırsever ve bağışçılarımızın katkılarıyla görkemli bir kermes gerçekleştirdik. Özellikle Kültürpark Tenis Kulübü’ne kolay ulaşabilen çalışan dostlarımız öğle yemeği için kermesimizi tercih ettiler. Katkı ve desteklerinden dolayı tüm bağışçı ve hayırseverlere, kişi, kurum ve kuruluşlara şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Kültürpark Tenis Kulüp kapalı alanına Kitvak 20.Yıl Kermesi için gelen konuklar, yeni yıl konseptiyle hazırlanan salonda bazı sürprizlerle karşılandılar. Özellikle Pozitif Bando çatısı altında yeni yıl temasıyla kermese gönüllü olarak destek veren Noel Baba Bandosu konuklardan büyük alkış aldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz