Son Dakika
26 Ağustos 2019 Pazartesi
”

Kırgın Çiçekler sosyal bir dizi…

Çocuk Esirgeme Kurumu’ndaki kız arkadaşların yaşamlarının anlatıldığı Kırgın Çiçekler atv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

26 Haziran 2015 Cuma, 17:17

Çocuk Esirgeme Kurumu’ndaki kız arkadaşların yaşamlarının anlatıldığı Kırgın Çiçekler atv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

www.haberhurriyeti.com / MAGAZİN
Oyuncu kadrosunda Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz Mehmet Aykaç, Veda Yurtsever, Sacide Taşaner, Zeynep Irgat, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker gibi isimlerin yer aldığı ‘Kırgın Çiçekler’, 29 Haziran Pazartesi günü atv’de ekran macerasına başlıyor.

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin yaptığı, senaryosunu Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu’nun kaleme aldığı ‘Kırgın Çiçekler’in konusu şöyle:

“Çocuk Esirgeme Kurumuna müdür olarak atanan Feride’nin 16 yaşında üvey baba taciziyle sıkışmış Eylül, annesi olmayan babası da adam öldürmekten hapse girmiş Songül, daha iki günlükken un çuvallarının üzerine terk edilmiş Kader, gayri meşru olduğu için yuvadan atılan Meral ve pamuklar içinde yaşadığı yuvadan sert bir şekilde kimsesizliğin ortasına düşen Cemre’nin yaşamlarına dokunmasıyla başlıyor hikaye. Bir de bu hikayenin tam ortasında Feride’ye olan aşkı uğruna savaşan biri daha var: Toprak…

‘Kırgın Çiçekler’in ilk bölümü 29 Haziran Pazartesi günü saat 21.15’de atv’de.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz