Son Dakika
21 Temmuz 2019 Pazar

Karşıyaka’da Martın Sonu Bahar Şenliği

CHP Karşıyaka Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay’ın ev sahipliğinde, yerel seçim çalışmaları ‘Martın Sonu Bahar’ şenliğiyle renklenecek.

22 Mart 2019 Cuma, 11:45

CHP Karşıyaka Belediye Başkan Adayı Cemil Turgay’ın CHP Karşıyaka Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek, ‘Martın Sonu Bahar’ şenliği, Bostanlı Pazaryeri arkasında bulunan Olof Palme Parkı’nda 23 Mart Cumartesi akşamı saat 19.30’da gerçekleşecek.  Şenliğin açılışını Selim Gönüldaş Kültür ve Sanat Derneği Korosu yapacak. Balkan göçmenlerinin çok sevdiği sanatçı Gamze Matracı ve Arnavutluk’tan konuk olan Hysni Alushi ve Enkelejda Arifi de dinleyicilerle buluşacak.

‘Yoğun Tempoya Ara Vermek İstedik’

Yoğun seçim temposuna kısa bir müzik ziyafeti ile ara vermek istediklerini dile getiren, Dr. Cemil Tugay, “Bu gecede sahne alacak sanatçılarımıza ve Karşıyakamızın önemli değeri Selim Gönüldaş Kültür ve Sanat Derneği Korosu’na çok teşekkür ediyoruz. Bizim dönemimizde de Karşıyaka kültür ve sanat etkinliklerini aralıksız sürdüreceği gibi, yenilerine ev sahipliği yapacak. Karşıyakamız bunun için uygun bir kent. Sanatın başkenti olma özelliğini koruyacak” diye konuştu.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz