Son Dakika
17 Haziran 2019 Pazartesi

Karadeniz fıkrası gibi

24 Ağustos 2013 Cumartesi, 19:11

Başbakan Erdoğan’ın Rize’deki toplu açılış törenleri için şehirde asılan pankartlar arasında fıkraları aratmayan cinsten olanlar da vardı.
Rizenin Sesi Gazetesi’nde Ömer Şan imzasıyla 24 Ağustos’ta yayınlanan Şaka gibi Pankart haberine göre AKP İl Başkanlığı Çaykur Genel Müdürlüğü önünde bulunan üst geçide üzerinde Başbakan Erdoğan’ın resmi olan, “Engelli insanlara saygı insanlığa saygıdır. Engellilere verdiğiniz destek için teşekkürler Başbakanım” yazılı bir afiş astırdı. Afişin asıldığı üst geçitte engelli asansörünün bile olmaması Rizeli engellilerden tepki aldı. Vatandaşlar, “Bu nasıl iştir? Hem ‘engelliye saygı, insanlığa saygıdır’ deniliyor, hem de söz konusu pankartın asıldığı üst geçitte engelliler için asansör bile bulunmuyor. Bunun için mi Başbakan’a teşekkür ediliyor” dedi.
Haber yayına girince kentte büyük yankı uyandırdı.
Yorumcular, “Sorsan engelliler için ne yapılıp yapılmadığını bilmez onu oraya asanlar 🙂 amaç yalakatörlük başka bişey değil :)” dedi.
Bir başka yorumcu da, “Basiret sahibi, merhamet yüklü olan Başbakanımız bu şakavari serzenişi farkeder ve gerekeni yapar.” diye yazdı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri