Son Dakika
26 Ağustos 2019 Pazartesi
”

Karadayı mutlu sonla sevindirdi

3 yıldır Atv ekranlarında izleyicilerine keyifli anlar yaşatan Karadayı dizisinin finalini bütün oyuncular hep birlikte bir restoranda izlediler. Yüzlerde hem hüzün hem de mutluluk vardı.

17 Haziran 2015 Çarşamba, 14:58

3 yıldır Atv ekranlarında izleyicilerine keyifli anlar yaşatan Karadayı dizisinin finalini bütün oyuncular hep birlikte bir restoranda izlediler. Yüzlerde hem hüzün hem de mutluluk vardı.

www.haberhurriyeti.com / MAGAZİN
Dizinin finaliyle birlikte bıyıklarını kestiği gözlenen Kenan İmirzalıoğlu, “Üç yıllık başarımızda en büyük övgüyü seyirci hak ediyor. Bizi zirvede tuttular” dedi.

atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi ‘Karadayı’, önceki gün yayınlanan son bölümü ile ekranlara veda etti. Tüm ekip, dizinin final bölümünü önceki akşam CVK Hotel’de bulunan İzaka Restaurant’da hep birlikte izledi. Yenen yemek sonrası fasıl ekibi eşliğinde gece geç saatlere kadar eğlenen oyuncuların, final bölümü ile ilgili çok güzel yorumlar almalarına karşılık birbirlerinden ayrılacakları için buruk bir sevinç yaşadıkları dikkatlerden kaçmadı.

“ÜÇ YIL ZİRVEDE OLMAK ZOR!”

Dizinin ‘Feride Hakime’si Bergüzar Korel, sırtını açıkta bırakan elbisesiyle dikkat çekti. Mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Korel, “Bir yandan buruğum, bir yandan ise sevinçliyim. Harika bir üç sene geçirdim. ‘Karadayı’sız bir hayat nasıl olacak bilmiyorum.” dedi. Dizinin ‘Mahir Kara’sı Kenan İmirzalıoğlu ise kestiği bıyıklarıyla görüntülendi. İmirzalıoğlu, “Bu devirde bir diziyi üç yıl ayakta tutmak kolay değil. Emeklerinden dolayı herkese teşekkür ederim. Başarımızda en büyük övgüyü seyirci hak ediyor. Bizi bağırlarına basıp zirvede tuttular.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz