Son Dakika
25 Haziran 2019 Salı

Karabağlar’da Coşkulu Yürüyüş

Millet İttifakı Karabağlar Belediye Başkan Adayı Muhittin Selvitopu, yoğun katılımlı, coşkulu bir yürüyüşe katılırken, esnaf ziyareti de yaptı.

26 Mart 2019 Salı, 14:58

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Millet İttifakı Karabağlar Belediye Başkan Adayı Muhittin Selvitopu, yoğun katılımlı, coşkulu bir yürüyüşe katılırken, esnaf ziyareti de yaptı. Vatandaşların da büyük ilgi gösterdiği yürüyüşler tüm Karabağlar’a yayılacak.

Bahçelievler Mahallesi’nden başlayan yürüyüş sırasıyla Arap Hasan Mahallesi, Hasan Tahsin Caddesi ve Ali Rıza Avni Bulvarı’ndan Üçyol’da bulunan Uğur Mumcu Parkı’nda sona erdi.

Yürüyüşe CHP İzmir Milletvekili Ednan Arslan, İYİ Parti İlçe Başkanı Hasan Yıldız ve yöneticiler, CHP İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız ve partinin il ve ilçe yöneticileri, belediye meclis üyesi adayları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Yürüyüşün yanı sıra kahveleri de ziyaret eden ve esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Selvitopu’nu karşısında gören vatandaşlar, sonuna kadar yanında olduklarını belirterek bu seçim yürüyüşünü şimdiden zafer yürüyüşü olarak yorumladılar.

Seçim zamanına kadar yoğun katılımlarla sokakları teker teker, karış karış dolaşacaklarını belirten Başkan Selvitopu, 31 Mart’ta Karabağlar’da büyük bir destan yazacaklarını bunu da Karabağlar’ın çok değerli halkıyla birlikte gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi.

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri