Son Dakika
21 Kasım 2019 Perşembe
”

Kamyon geçerken yol çöktü

Hatay mahallesi İnönü Caddesi’ndeki göçüğün oluşma nedeni araştırılıyor.

22 Aralık 2017 Cuma, 12:38

İzmir’in Konak ilçesinde, bir kamyonun seyir halinde olduğu sırada henüz belirlenemeyen bir nedenle yol çöktü. Yolda yaklaşık 1 buçuk metre derinliğinde çukur oluşurken, duyarlı bir vatandaş çukurun önüne çöp konteyneri koyarak önlem aldı.

Olay, dün akşam saat 22.30 sıralarında Göztepe Mahallesi İnönü Caddesi numara 623 önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, İzmir’in en işlek caddelerinden biri olan İnönü Caddesi’nde, bir kamyon Göztepe yönünden Konak istikametine seyir halinde olduğu sırada henüz belirlenemeyen bir nedenle yol çöktü. Yolda yaklaşık 1 buçuk metrelik çukur oluşurken, tekerliği çukura giren kamyon güçlükle çıkartıldı. Meydana gelen olayda herhangi bir yaralanma olmazken, kamyon yoluna devam etti.

Araçların geçişi sırasında son anda çukuru fark ettiklerini gören duyarlı bir vatandaş ise çukurun önüne çöp konteyneri koyarak önlem aldı. Öte yandan, durumun bildirilmesi üzerine İzmir Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığından olay yerine ekip sevk edildi. Bölgeye intikal eden ekipler, çukurun etrafına şerit çekerek çalışma yaptı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz