Son Dakika
16 Ekim 2018 Salı

İZTO’dan üniversiteye gireceklere büyük indirim

Başkan Mahmut Özgener müjdeli çağrı yaptı

01 Ağustos 2018 Çarşamba, 21:03

İzmir Ticaret Odası (İZTO) Başkanı Mahmut Özgener, üniversiteli olmaya hazırlanan çocukları olan üyelerine çağrı yaptı. İzmir Ticaret Odası Vakfı’nın Eğitim Kurumu İzmir Ekonomi Üniversitesi’ni tercih edenlere yüzde 25’lik indirim sağladıklarını belirten Başkan Özgener,  tercih için de Üniversitede üçretsiz danışmanlık verdiklerini söyledi.

Başkan Özgener’in açıklaması şöyle:

ÖSYM 2018 YKS Sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih dönemi başladı. Gençlerimiz, en az kendileri kadar heyecan yaşayan velileriyle birlikte geleceklerine yön verme aşamasına geldi. Bu kapsamda sizleri; İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde uzman rehberlerimiz tarafından verilen ve tercih dönemi süresince ücretsiz olan Tercih Danışmanlığı hizmetinden faydalanmaya davet ediyoruz.

Gençlerimizin geleceğine yön verecek olan İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde eğitim görmek üyelerimizin çocuklarına özel yüzde 25 oranında indirim uygulanmakta.

Doğrudan İZTO üyesi olmayıp, protokol imzaladığımız diğer Ticaret Odaları’nın üyelerine de yüzde 15 oranında indirim uygulandığını bir kez daha hatırlatmak isterim.

Konuyla ilgili detaylı bilgi almak isteyenler (0232) 488 82 03 nolu telefondan uzmanlarımıza ulaşabilir.

Saygılarımla,

 Mahmut ÖZGENER
İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber Sistemi Tasarım ve Programlama: Moradam SEO