Son Dakika
21 Temmuz 2019 Pazar

İzmir’i istedi, İzmir’in kalbini verdiler

İzmir Büyükşehir Belediye Başkalığı için aday adayı iken, CHP Parti Meclisi’nden çıkan hakkındaki son kararı değerlendiren Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, yeni görev alanı Konak için ‘İzmir’in kalbi’ tanımlamasını yaptı.

28 Ocak 2019 Pazartesi, 17:03
İzmir Büyükşehir Belediye Başkalığı için aday adayı iken, CHP Parti Meclisi'nden çıkan hakkındaki son kararı değerlendiren Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, yeni görev alanı Konak için 'İzmir'in kalbi' tanımlamasını yaptı.

İzmir’de Cumhuriyet Halk Partisi tarafından Büyükşehir için aday adayı iken İzmir’in kalbi Konak’a Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, ilk değerlendirmesini ‘Hedefimiz daha büyüktü,. 62 gün kaldı, İzmi,r’in kalbi için koşacağız” dedi. Batur, Narlıdere Belediye binası önünde, belediye çalışanlarına yaptı. Batur “Hedefimiz daha büyüktü. Hedefimiz İzmir’i Narlıdere gibi bir çekim merkezi haline getirmekti. Bu kente 20 yıldır emek veren bir Belediye Başkanı olarak tecrübelerimizi yansıtmaktı.  İzmir’i Sayın Aziz Kocaoğlu’nun taşıdığı bayrağı bu burçlarda gururla dalgalandırmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Batur, Konak Belediye Başkan Adayı sıfatıyla konuşmasına şöyle devam etti;

”Bundan sonraki çalışmalarıma daha büyük bir ilçede devam etmek için İzmir’in kalbi olan Konak ilçemizde görev verildi. Bu onurlu görevi gece gündüz demeden çalışarak yerine getireceğimi ifade ederken teşekkürlerimi sunuyorum. Öncelikli olarak ilk hedefimiz, bizden önce belediye başkanı olan arkadaşımızdan Konak’taki bayrağı alıp daha güzel bir noktaya götürmektir. Narlıdere benim ilk göz ağrım. Doğduğum büyüdüğüm hizmet ettiğim bana bu onurlu görevi veren 4 yıl, 4 dönemdir Narlıdere halkına hizmet etmek, benim için onurların en büyüğüdür. Yolumuz uzun. 62 gün kaldı seçimlere. Bugünden itibaren, Cumhuriyet Halk Partimizin Konak adayı olarak, konak ile ilgili çalışmalarımıza başlayacağız.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz