Son Dakika
24 Ağustos 2019 Cumartesi
”

İzmir’de Kedi Vahşeti

İzmir’in Menemen ilçesinde site sakinleri tarafından beslenen 5 yavru kedi patileri ve başları telef edilmiş bir şekilde bulundu.

12 Nisan 2019 Cuma, 17:10

İzmir’in Menemen ilçesinde Ulukent site sakinleri prenses adını verdikleri ve besledikleri kedinin 5 gün önce doğurduğu 5 yavru kediyi  patileri ve başları telef edilmiş bir şekilde ölü buldular. Kedilerin ölülerini bulan ve büyük üzüntü yaşayan site sakinleri belediye ve polise gidip şikayetçi olurken savcılığa suç duyurusunda bulunuldu. Hayvansever site sakinleri  yapanların bulunup cezalandırılmalarını istediler.

Bakımını yaptığı kedileri besleyen Müge Kübra Adıbeş (26) ise , “Anne kedinin bakımını yapıyorduk. Geçen hafta sonu da sitemizin kedisi, 5 yavru doğurdu. Kimi site sakinleri buna karşı çıksa da biz gizli gizli onların bakımını yapmayı sürdürdük. En azından dışarıda yaşamayı öğrenecek kadar büyümelerini bekleyecektik. Ancak bir sabah annem kedileri beslemek için yanlarına gittiğinde parçalanmış ölülerini buldu. Öldürmekle kalmamışlar resmen işkence yapmışlar. Kafalarını ve patilerini kesecek kadar ne yaptı bu masum yavrular onlara? Biz olayın sorumlularının bulunmamasını ve cezalandırılmasını istiyoruz” diye konuştu.

KAYNAK: Hürriyet

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz