Son Dakika
17 Temmuz 2019 Çarşamba

“İŞÇİNİN, EMEKÇİNİN GÜVENCESİ CHP’DİR”

CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Aliağa’da vatandaşlarla buluştu, esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Belediyelerde çalışan işçilerin iş güvencesinin CHP olduğunu olduğu dile getiren Sındır, Mührü altı oka basın Mart’ın sonu bahar olsun, bereketli yarınlar bizim olsun. Yürekten inanıyorum emeğin kenti 5 yıl sonra yeniden emin ellere geçecek” dedi.

20 Mart 2019 Çarşamba, 13:03

CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Aliağa’da vatandaşlarla buluştu, esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Sındır, CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz için destek istedi. Sındır konuşmasında, “Vatandaş huzur istiyor, insanca yaşamak, yarına umutla bakmak istiyor. Yalana, talana, zulme 10 gün sonra milletimiz dur diyecek. CHP’li Belediyelerde işçinin, emekçinin güvencesi partimizdir, yeni belediyelerde kimse işten çıkarılmayacak” dedi.

İktidarın yönetim ve ekonomi politikalarını eleştiren Sındır, “Türkiye’de kayıtlı işsiz sayısı 4 milyon 302 bin kişi. Üretim ekonomisinden bir haber olan iktidar bu tablonun tek sorumlusudur. Buna ek 2018 yılında 106 bin esnafımız kepenk kapattı. İşsizlik oranının her geçen gün arttığı ülkemizde iktidar, halkın gündeminden uzaklaşarak, toplumun beklentilerine kulak tıkayarak ülkemizi uçurumun kenarına sürüklüyor. Buna dur demek sizin elinizde. Sorunlara çare olmak için dertlere derman olmak için destek istiyoruz. Vatandaş huzur istiyor, insanca yaşamak, yarına umutla bakmak istiyor. Yalana, talana, zulme 10 gün sonra milletimiz dur diyecek” ifadelerini kullandı.

‘Yetki De Mühür De Sizin Elinizde’

İşçinin güvencesinin CHP’li belediyelerde olduğunu söyleyen, kimsenin işten çıkarılmayacağını da ekledi. Sındır sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz üretmeye, ürettiğimizi hakça bölüşmeye geliyoruz. İstihdam yaratacak, kentlerimizin zenginliğini halkımıza sunacağız. Mührü altı oka basın Mart’ın sonu bahar olsun, bereketli yarınlar bizim olsun. Yürekten inanıyorum emeğin kenti 5 yıl sonra yeniden emin ellere geçecek”

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz