Son Dakika
17 Temmuz 2019 Çarşamba

İmam Hatipliler ‘Pilav Günü’nde buluştu

İmam Hatip Lisesi ve Mezunları Derneği Üyeleri Ödemiş İmam Hatip Lisesi bahçesinde düzenlenen 5. pilav gününde buluştular.

20 Temmuz 2015 Pazartesi, 17:33

İmam Hatip Lisesi ve Mezunları Derneği Üyeleri Ödemiş İmam Hatip Lisesi bahçesinde düzenlenen 5. pilav gününde buluştular.

www.haberhurriyeti.com / YAŞAM
Ödemiş İmam Hatip Lisesi ve Mezunları Derneği tarafından 5 yıldan beri geleneksel olarak yapılan pilav gününe yaklaşık 400 kişi katıldı. Düzenlenen pilav gününde Ödemiş Halk Eğitim Merkezi Mehter Takımı tarafından birbirinden özel mehter müziği parçaları İmam hatiplileri mest etti.

Yemekte Ödemiş İmam Hatip Lisesi ve Mezunları Derneği Başkanı İsmail Gülşen bir konuşma yaptı. Gülşen; “Yıl içerisinde derneğimize yapılan bağışlarla 75 orta okul ve lise, 10 üniversite olmak üzere toplam 85 öğrenciye düzenli olarak burs veriyor ve ihtiyaç sahibi öğrencilerin yemek ve barınma gibi çeşitli ihtiyaçlarının karşılıyoruz’ dedi.

Düzenlenen pilav gününde dernek adına küçük bir kermes yapıldı. Program sonunda İhlas İlahi grubu tarafından seslendirilen ilahileri katılımcıları büyüledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz