Son Dakika
22 Kasım 2019 Cuma
”

İÇİŞLERİ BAKANI SAYIN EFKAN ALA’YA AÇIK MEKTUP

Hayallah bir yerden hatırlayacağım ama nereden?’’ demeyeceğinize adım kadar eminim, çünkü bu devletin İçişleri bakanı olarak, aylardır bir terör örgütünün elinde esir bulunan polisler sizin bakanlığınıza bağlı çalışanlardır.

06 Mart 2016 Pazar, 15:04

beyhanbickin_haberhurriyeti

İzlediğimiz diziden bir oyuncu ayrılınca kıyametleri kopartıyoruz, ‘’neden ayrıldı, nasıl ayrıldı, geri gelemez mi, senaryo değiştirilemez mi’’ amann bir kamuoyu oluşuyor ki, ölen senaryo değişikliği ile geri getiriliyor.

Evlendirme programında bir Nevruz türedi, 100 kişiye sorun 90 ‘ı bu bayanı kim olduğunu bilir, ama İçişleri Bakanı kim diye sorun 100 kişiden bilse bilse 10 kişi anca bilir.

Bunun nedeninin sahiplenme duygusu olduğunu düşünüyorum. Biz millet olarak gözönünde olanı sahiplenip, gözümüzün görmediği, kulağımızın duymadığını unutmakla ün yaptık desem yeri var.

Başlıkla ne alaka diyorsunuz ya buraya kadar aklımdakileri yazayım istedim, çünkü buradan sonrasını Sayın İçişleri bakanı Efkan Ala’ya hitaben yazacağım.

 

Sayın Efkan Ala,

Bu yazdığım isimler size bir şey hatırlatıyor mu?

Vedat Kaya

Sedat Yabalak

Semih Özbey

Sedat Surgun

Müslüm Altıntaş

Adil Kavak

Hüseyin Sarı

Sedat Vardar

Ferdi Polat 

 

‘’Hayallah bir yerden hatırlayacağım ama nereden?’’ demeyeceğinize adım kadar eminim, çünkü bu devletin İçişleri bakanı olarak, aylardır bir terör örgütünün elinde esir bulunan polisler sizin bakanlığınıza bağlı çalışanlardır. Hani bir türlü 3600 ek göstergeyi alamayan, her olayda şamaroğlanına dönen, çalışma saatleri sabit olmayan, hakları olan tatilleri bile kullanamayan polislerden bahsediyorum.

Şimdi bir yurttaş olarak şunu sormak istiyorum :

BU DEVLETİN İÇİŞLERİ BAKANI OLARAK, pkk TERÖR ÖRGÜTÜNÜN ELİNDE ESİR TUTULAN POLİSLERİMİZ İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARINIZ VAR MI? VARSA NELER?

ESİR TUTULAN PERSONELİN AİLESİNE DEVLET OLARAK SAHİP ÇIKIYOR MUSUNUZ?

BU DEVLET, ESİR TUTULAN GÜVENLİK GÜÇLERİNİ KURTARMAK İÇİN DAHA NE BEKLİYOR…

ŞANLI TÜRK BAYRAĞINI GÖĞSÜNDE TAŞIYARAK GÖREV YAPAN PERSONELİNİZİN, BİR PAÇAVRA ÖNÜNDE ÇEKİLMİŞ VİDEOLARINI GÖRÜNCE YÜREĞİNİZ SIZLADI MI?

ERZURUM OLTU’YA YAPTIĞINIZ GEZİ ESNASINDA, ESİR DÜŞMÜŞ PERSONELİNİZİN AİLELERİNİ DE ZİYARET EDİP HAL, HATIR SORMAYI GEZİ PLANINIZA ALMAYI DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?

www.haberhurriyeti.com / BEYHAN BİÇKİN

2 Yorum

  1. alper

    6 Mart 2016 at 21:59

    Hiç bir zaman gündeme getirmediler..ilgilendiklerini sanmıyorum,unutuldu aslan parçaları hainlerin elinde.Allah yardımcıları olsun..

  2. yunus yılmaz

    7 Mart 2016 at 01:12

    bunlar hırsız bile olsalardı her gün haber yapılırdı ama polis olunca kimsenin sesi çıkmıyor,BU ÜLKEDE POLİS KATLEDİLMEK İÇİN VAR hiç kimseden ses çıkmıyor sanki bunlar T.C vatandaşı değil,

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz