Son Dakika
13 Haziran 2019 Perşembe

“Herkes Hazır Olsun”

Seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren AK Parti’nin Konak Belediye Başkan Adayı Melek Eroğlu, Kadın Adayları Destekleme Derneği’ni (KA-DER) İzmir Şubesi ziyaret etti.

16 Şubat 2019 Cumartesi, 13:43

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Konak Belediye Başkan Adayı Mimar Melek Eroğlu, “Açıkladığımız projelerin hiç birisi zor değil, yapılamaz değil. İşin içinde gönül olunca ve gönüller bir olunca üstesinden gelemeyeceğimiz, gerçekleştiremeyeceğimiz hiçbir projemiz yok. Konak’a olan Aşkımızla dedik, eşit hizmet anlayışıyla yola çıktık. Bize zorluk yok” dedi.

Konak’a değer katacak ve potansiyelini gün yüzüne çıkaracak bir belediyecilik anlayışı ile projeler hazırladıklarını ifade eden Eroğlu, “Konunun uzmanları, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve ilçemizin hemşehrilerini bir araya getirdik. Uzman ekiplerimizle birlikte ihtiyaçlarımıza yanıt verecek ve yaşadığımız çağa ayak uyduracak projelerimizi hazırladık. İstihdama öncelik verdiğimiz projelerimizde kadınlarımız için de çok önemli projelerimiz var. Dolu dolu bir hayatın yaşandığı, her alanda hayatımızın en önemli parçası olan kadınlarımıza destek olunan bir Konak’a herkes hazır olsun. İzmir’in kalbi Konak, belediye çalışmalarımızın da kalbi kadınlarımız olacaktır” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri