Son Dakika
19 Temmuz 2019 Cuma

Hamza Dağ: “ZEYBEĞİ GÜMÜŞPALA’DA OYNAYACAĞIM”

Cumhur İttifakı’nın Refik Şevket İnce, Bayraklı Sevgi yolu ve Gümüşpala Mahallelerinin Seçim Koordinasyon Merkezleri’nin açılışı miting havasında gerçekleşti.

11 Mart 2019 Pazartesi, 12:57

Cumhur İttifakı’nın Refik Şevket İnce, Bayraklı Sevgi yolu ve Gümüşpala Mahallelerinin Seçim Koordinasyon Merkezleri’nin açılışı miting havasında gerçekleşti. Gümüşpala’da ki SKM açılışında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ ve Bayraklı Belediye Başkan Adayı Ali Aslan meşaleler ile karşılandı.

Seçimlere az bir süre kaldığını ve daha çok çalışılması gerktiğinin altını çizen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ “Bu seçimde Bayraklı’yı çok başka ve çoşkulu görüyorum. Bu güne kadar iktidar partisi olarak İzmir ve Bayraklı’ya ne yapılması gerekiyorsa yapmak için gayret ettik.  Sizler bizim omuzlarımıza daha fazla yük verin, projeleri gerçekleştirmezsek, hesabını bizlere sorun istiyorum. Önümüzdeki 5 yıl boyunca Bayraklı  Belediye Başkanımız Ali Aslan ile birlikte ilçemizin tamamına daha iyi hizmet yapmak istiyoruz. Bu seçimlerde hep birlikte güzel neticeler alacağız. 31 mart günü akşamı Zeybeği Konak’ta değil Gümüşpala Meydanı’nda oynayacağım.” Size söz veriyorum” Diyerek sözlerini noktaladı.

Tüm partiler ile dosthane şekilde geçindiklerini söyleyen AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı Ali Aslan “ Biz kimseyi partisi, inancı ve etnik kökenine göre ayırmıyoruz. Bizler hizmet etmek ve gönüller kazanmaya geliyoruz. Biz her zaman birlikte daha güçlüyüz. Kimse ile bir problemimiz yok. Bizim tek derdimiz tek davamız Bayraklı. 20 yıldır Bayraklı’ya gelmeyen hizmeti getireceğimizin sözünü veriyoruz. Biz size hizmet etmeye, çalmayan çaldırmayan, çalışan bir belediye olacağımızın ve emanetinize sahip çıkacağımızın sözünü veriyoruz. Karar sizin “Gelişim Sizin Elinizde” vereceğiniz oylar çocuklarınız için olsun” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz