Son Dakika
19 Temmuz 2019 Cuma

Hamza Dağ, Bayındır’ın Hemşerisi oldu

Uluslararası Çiçek Festivali için düzenlenen Zara konserinde sürpriz yaşandı. Başkan Demirezen, AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ’a Bayındır Hemşerilik Beratı Dağ’a takdim etti.

04 Mayıs 2019 Cumartesi, 13:38
Uluslararası Çiçek Festivali’nin ilk gecesinde sahneye çıkan Zara dinleyicilere unutulmaz bir gün yaşattı. Zara’ya plaket vermek için sahneye çıkan Başkan Demirezen, AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ’ı da davet etti. Başkan Demirezen, Dağ’a Bayındır Hemşerilik Beratı Dağ’a takdim ederken, Zara’ya da plaket verdi.
KONSER HABERİNİN AYRINTILARI ŞÖYLE:
Bayındır Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Çiçek Festivali’nin ilk gününde sahne alan Zara dinleyicilere müzik ziyafeti çekti. Konsere AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, Bayındır Kaymakamı Mehmet Ali Öztürk de katıldı. Sesiyle ve performansıyla dinleyicileri büyüleyen Zara’ya Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen  plaket ve çiçek verdi. Başkan Demirezen yaptığı konuşmada, “Bayındır’ın adına yakışır bir festival düzenliyoruz. Her yer çiçek gibi her yer coşkulu. Önümüzdeki beş yıl içerisinde de tüm özel günlerimizi böyle coşkuyla kutlayacağız” dedi.
Konserin sonunda AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ ile birlikte sahneye çıkan Başkan Uğur Demirezen, Milletvekili Dağ için hazırlamış oldukları Hemşehrilik beratını takdim etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz