Son Dakika
23 Kasım 2019 Cumartesi
”

Halkbankla esnaf etle tırnak gibi

TESKOMB Genel Başkan Vekili ve 16. Bölge (İzmir) Birliği Başkanı Salahaddin Hünü, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan’ın ziyaretinde duygularını dile getirdi.

11 Eylül 2019 Çarşamba, 19:21

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği (TESKOMB) esnaf için çok önemli bir konuğu, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan’ı ağırladı.

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Genel Müdür Yardımcısı Hasan Tuncay ile bölge koordinatörleri, Birlik binasında, TESKOMB Genel Başkan Vekili ve 16. Bölge (İzmir) Birliği Başkanı Salahaddin Hünü tarafından karşılandı.

Arslan’ın ziyaretinden büyük memnuniyet duyduklarını belirten Başkan Hünü, “Esnaf ve Halkbank el ele ülkemizin çıkarları doğrultusunda özveri ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bizler et ve tırnak gibiyiz. Bu güzide iş birliğinin artarak devam etmesi en büyük temennimizdir” dedi.

Arslan da İzmir’de esnaf temsilcilerinin arasında olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Halkbank ile esnaf ve sanatkarımız arasında özel bir bağ var. Bizler banka olarak esnaf ve sanatkarımıza hizmet etmekten mutluyuz. Sayın Başkanın da söylediği gibi, bu iş birliğinin artarak devam etmesini istiyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Halkbank olarak her zaman esnaf ve sanatkarlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz