Son Dakika
20 Temmuz 2019 Cumartesi

Halk görevini yaptı sıra başkanlarda

01 Nisan 2019 Pazartesi, 00:04

Haftalardır süren merak ve heyecan sona erdi. 2019 Yerel Seçimler yapıldı ve resmi olmayan sonuçlar açıklandı. Tüm Türkiye’de olduğu gibi İzmir de yeni dönem başkanlarını seçti. Günlerdir gündemden düşmeyen yerel seçim sürecinde belediye başkan adayları vatandaşa kendilerini tanıtarak seçim vaatlerini gece gündüz demeden vatandaşa anlattı ve oy sözü aldı. Vatandaş ise sandığa giderek görevini yerine getirdi. Şimdi görev sırası yeni başkanlarda.

İZMİR BAŞKANLARINI SEÇTİ

3 milyon 253 bin 745 seçmenin bulunduğu İzmir’de vatandaşlar 5 yıllığına kendilerini yönetecek büyükşehir belediye başkanı, ilçe belediye başkanları, belediye meclis üyeleri ve muhtarları seçmek için sandık başına gitti. Resmi olmayan sonuçlarla birlikte  yeni dönem Belediye Başkanları belli oldu.

HABERHÜRRİYETİ VAATLERİ UNUTTURMAYACAK

Haberhürriyeti Gazetesi ve haberhürriyeti.com 2019 yerel seçimlerden önce olduğu gibi yeni dönemdede vatandaşın yanında olacak ve halkın sesini yetkili mecralara duyuracak. Haberhürriyeti, Adaylık döneminde seçim vaatleriyle halkın gönlüne taht kuran belediye başkanlarının halka verdiği sözleri sık sık gündeme getirerek bu sözlerin takipçisi olacak.

İCRAAT DÖNEMİ BAŞLASIN

Tüm İzmirlilerin tek istediği şey hizmet, yatırım ve daha iyi bir yaşam. İzmir’in ve vatandaşın refahı için koltuğu kazanan belediye başkanlarından halk çok şey bekliyor.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz