Ordu

Son dakika Ordu haberleri ve Ordu haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ordu ile ilgili 116 haber listeleniyor.

Ordu Haberleri

Cafer Kuştepe’yi kaybettik…

Hakem arkadaşlarımdan, emekli astsubay, gözlemci Cafer Kuştepe'yi trafik kazasına kurban verdik. Çok erken bir ölüm, zamansız Allah'ın takdiri başımız...

‘Vefa’ insanlara değil, hayvanlara özgü bir duygu

'Vefa' insanlara özgü değil hayvanlara has bir duygudur. Hepimiz bunun örneklerini görüyoruz, yaşıyoruz. Hemen hemen hergün 'vefasızlık' üzerine haber...

ABD de helikopter düştü

ABD’ nin Florida Eyaletinde orduya ait bir helikopter eğitim uçuşu sırasında düştü. Kazada yedisi Deniz piyadesi olmak üzere 11 kişi kayboldu.

Burası havaalanı ve Türkiye’de…

Denizde dolgu yapılarak inşaa edilen Ordu ile Giresun illerinin ortak kullanımındaki havaalanı Cuma günü hizmete giriyor

Fındık fiyatları 20 lirayı zorluyor

"Ordu'da kilogramı 17 liraya yükselen fındık fiyatı daha önce görülmemiş bir şey. Bu fiyatla yeni bir rekora daha ulaşılmış oldu"

İslamiyet hoşgörü dini, boşkörü değil…

O kadar insanı katlettiler de ne oldu İslamiyet mi yüceldi, sevgili peygamberim Hazreti Muhammed göğe mi yükseldi, en büyük kötülüğü bunlar yaptı, hiç...

Ordu ve polis kuvveti kurdular

Güneydoğu bu sene en çok sorgulanacak bölgemiz... Devlet burada ne kadar var? PKK'nın ordusu mu etkili Devlet'in ordusu mu?

Yılda 60 kilogram üretiyoruz

Necati Aydın, Türkiye’de az sayıda arıcı tarafından yılda yaklaşık 60 kilogram üretilen arı sütünün kilosunun 3- 5 bin TL’den satıldığını söyledi.

‘Yaşama şansı çok az’ denilen üçüzler 3 yaşında

Ordu’nun Fatsa ilçesinde Emin-Kübra Mermi çiftinin 14 hafta erken doğan ve doktorların 'yaşama şansı çok az' dediği üçüzler 3 yaşına girdi.

İki ili evlendirmek istiyoruz

Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Ordu-Giresun Havalimanı’nın 15 Mart 2015 tarihi itibariyle hizmete gireceğini söyledi.

‘etat, c’est moi” – devlet benim” diyenler üzerine

Bu yeteneksiz sonradan yetme diktatör ve despotlar çevrelerinde bir çıkarcı grubu ve çıkarları kanalize...

HES’lere yol açıldı!..

Bakanlar Kurulu, rüzgar enerjisi santralları (RES), hidro elektrik santralları (HES) ve elektrik iletim hatları için yedi ayrı "acele kamulaştırma" ka...

Ordu’nun şelaleleri HES’le yok ediliyor

Gücü 1 megavat bile olmayan HES için suları 100 metreden dökülen Kurşunçal Şelalesi'ni çevreleyen ormanda ağaç kesimi yapıldı bile.

Turnasuyu Atatürk Çocukları Kütüphanesi’nde kutlama

Ordu, Turnasuyu Atatürk Çocukları Kütüphanesi birinci yılını doldurdu. Yıldönümü kapsamında Ordulu yazarların katıldığı bir etkinlik düzenlendi.

Ordu’nun heykelleri göze battı!..

Ordu Belediyesi tarafından 2 yıl önce düzenlenen 2'nci Uluslararası Taş Heykel Sempozyumu'na katılan 8 heykeltıraş tarafından 12 heykel yapıldı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz