Kamil Okyay Sındır

Son dakika kamil okyay sındır haberleri ve kamil okyay sındır haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. kamil okyay sındır ile ilgili 89 haber listeleniyor.

Kamil Okyay Sındır Haberleri

Olgun Başkan Resmen Başkan…

Bornova Belediye Başkanı Yüksek Mimar Olgun Atila, mazbatasını alarak görev başı yaptı…

“Cumhuriyet için mücadele veriyoruz”

İzmir Milletvekili ve CHP Parti Meclisi Üyesi Birgül Ayman Güler, Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır’ı makamında ziyaret etti.

Toplumun tarihle buluştuğu yer

Yeşilova Höyüğü Ziyaretçi Merkezi’nin açılışı Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır ve birçok katılımcının bir araya gelmesiyle gerçekleştirildi...

Bornova Cumhuriyet Evi açıldı

Bornova Belediyesi 1912 yılından kalma eski bir Bornova evini restore ederek kent kültürüne kazandırdı.

Baykal’dan Demirel öğüdü

CHP’nin eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekil Deniz Baykal, yeniden aday gösterilmeyen CHP’li belediye başkanlarına ilginç öğütler verdi.

Başkan Sındır’dan 5 yıl teşekkürü

Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, 5 yıl boyunca birlikte çalıştığı tüm meclis üyelerine teşekkür etti.

Kamil ve Olgun…

CHP’nin adayı Yüksek Mimar Olgun Atila, almış buket çiçeği eline, Başkan Prof.Dr Kamil Okyay...

DSP, CHP’li küskünlerin peşine düştü

Liste dışı kalan CHP'nin İzmir başarılı ilçe başkan aday adaylarına DSP kucak açtı. DSP Genel Başkanı Masum Türker, CHP'li küskünlere kapılarının açık...

Yüksek Yaşam Kaliteli Düşük Enerji Kenti

Dünya Enerji Kentleri Birliği, yaşam kalitesini artırmak için yola çıktı. Enerji konusunda Megawatt ile düşünmeye alışkın olanları, Negawaat’la düşünm...

Gönül teli yüreğimize dokundu

Bornova Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu, Ege Üniversitesi Prof. Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi’nde sahne aldı.

Haber Hürriyeti yine çok özel

Basılı yayın olarak da okuyucuyla buluşan Haber Hürriyeti Gazetesi'nin 5. sayısı yine çevre için çok önemli açılım getiren manşetle çıktı.

Bornova’da lale devri başlıyor

Belediye Başkanı Prof. Dr. Okyay Sındır, Bornova’nın Misket Üzümü ve bamyasından sonra şimdi de kaybolan bir başka değeri Çelebi Lalesini kentlisiyle...

Boşnaklar’ın unutulmaz buluşması

İzmir'in en büyük nüfusa sahip olan sivil toplum örgütü Bosna Sancak Derneği'nin 16. Geleneksel Dostluk gecesi, Kuşadası Adakule Otel'de yapıldı.

Hangi meslektekiler belediye başkanı olabilmeli?

Belediye başkanlığı, bir meslek değil; bir görevdir. Görevi layıkıyla sürdüren başkan, öncelikle donanımlı olmalı,...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz