Gazeteciler

Son dakika gazeteciler haberleri ve gazeteciler haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. gazeteciler ile ilgili 93 haber listeleniyor.

Gazeteciler Haberleri

Özgür Basın susturulamaz

Köşe yazarları ve gazeteciler, gazetelere verdiği tam sayfa ilanla 14 Aralık operasyonu kapsamında gazetecilerin gözaltına alınmasına olan tepkilerini...

“Basın özgürlüğü hükümeti eleştirme özgürlüğünü de içerir”

Jen Psaki, Türkiye’de olan bitenlerden kaygı duyduklarını belirterek, ‘‘Basın özgürlüğü hükümeti eleştirme özgürlüğünü de içerir’’ dedi.

“Türkiye, Avrupa’dan uzaklaşıyor”

14 Aralık Pazar günü Zaman Gazetesi ve Samanyolu tv'ye yapılan operasyon Almanya’da Başbakan Merkel hükümeti, tarafından eleştirildi.

Mesleklerin aşk ve seks tercihi

Aşk ve seks iki kişilik eylemler. Lakin yapılan araştırmalar öyle garip veriler sunuyor ki bize tekrar tekrar okuyorsunuz, inanamıyorsunuz.

CHP’li Türeli’den gazeteci kıyımına tepki

“Bu şartlar altında özgür bir basından söz edilebilir mi? Mesleki hiçbir güvencesi olmayan gazetecilerden bağımsız habercilik beklenebilir mi”

Geçmişi siz de özlüyor musunuz?

Özledik... Hem de ne çok şey özledik... Dün sanki bir masaldı yaşadıklarımız... Bugün içinde...

Gazeteciler ve politika

Enis Berberoğlu, eğer cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra istifa etseydi ve sonuca bakıp CHP'de görev talebinde...

G-9’dan AKP’ye akreditasyon tepkisi

AKP'nin 1. Olağanüstü Kongresi'ne bazı medya kuruluşlarının davet edilmemesi, basın meslek örgütlerinin tepkisine neden oldu.

“Barış Dilini Kullanalım”

Toplantının ardından açıklanan sonuç bildirgesinde, çözüm sürecinde basın mensuplarının “barış dili” kullanmasının önemine dikkat çekildi.

Köşk’de eşyalarınızı topladınız mı?

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Tekirdağ ziyareti sırasında açıklamalarda bulundu. Gül gazetecilerin sorularına da cevap verdi.

”İzmir Polisi neden gazetecileri gözaltına alıyor?”

Kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla olayları takip eden ve görevlerini yapan gazetecilere yönelik gözaltılar ve engellemeler kabul edilemez.

Medyada kıyım bitmiyor

Yayınına son veren Yeni Asır TV'de 40 dolayında basın emekçisinin sokakta kalması üzerine TGS İzmir Şube Başkanı Halil Hüner basın açıklaması yaptı.

Erdoğan’la konuşmanın zamanı geldi

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adaylık konusunu Başbakan Erdoğan’la konuşmasının zamanının geldiğini söyledi.

TGC, GÖP dönem başkanlığını devretti

TGC tarafından iki aydır yürütülen Gazeteciler Özgürlük Platformu (GÖP) Başkanlığı görevini Turgay Olcayto, Pınar Türenç’e düzenlenen törenle devretti...

Arpa boyu yola, can kurban!

Yıl 2014… Ve ben gene Texsas’dan yazıyorum… Uzunca bir süre yazmak ya da yazmamak...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz