#covid 19

Son dakika #covid 19 haberleri ve #covid 19 haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. #covid 19 ile ilgili 566 haber listeleniyor.

#covid 19 Haberleri

Covid-19: Hollanda'da bazı önlemler geri geliyor

Başbakan Rutte'nin akşam saatlerinde yeni önlemleri açıklaması bekleniyor. Lokanta, bar, kafe, müzik festivalleri ve gece kulüpleri önlemlerin hedefin...

Haydi 3. doz aşıya

3. doz aşı ilk. Türkiye’de. Uygulama olumlu elbette. Uygulamanın bir çok nedeni olabilir:

Aşısını eşek üzerinde oldu, sağlıkçılara şiir okudu

Amasya'da yerinde aşı uygulaması kapsamında Avşar Köyünde yaşayan Hatice Gökçe (75) sağlıkçıları eşek üzerinde karşılayarak önce moral şiiri okudu dah...

Biden: Salgını kontrol altına aldık ama daha yenemedik

ABD Başkanı Biden, Amerikalıları aşı olmaya çağırdı ve "Bunu şimdi yapınız, kendiniz ve sevdikleriniz için yapınız" dedi.

Türkiye'nin 5 Temmuz 2021 koronavirüs ve aşı tablosu

Sağlık Bakanı Koca, ''Aşı programının lideri Muğla ilimiz. Tüm illerimiz maviye dönene kadar gayret edeceğiz. Salgın gündemimizden çıkıyor'' dedi.

Türkiye nüfusunun yüzde 42'sine ilk doz aşı yapıldı

Türkiye genelinde 173 gündür süren aşı çalışmalarında uygulanan toplam aşı dozu 52 milyonu aştı.

İtalya'da sağlıkçılar aşı olma mecburiyetine karşı dava açtı

Nisan ayında çıkan bir kanun, sağlık çalışanlarına aşı olma mecburiyeti getiriyor, karşı çıkanlara işten atılmaya kadar varan yaptırım öngörüyor.

“Dünya, pandeminin çok tehlikeli bir döneminde”

Dünya Sağlık Örgütü Başkanı Ghebreyesus, Delta varyantının tehlikeli olduğuna işaret ederek, evrilmeye ve mutasyona devam ettiğini belirtti.

Covid-19 geçirenler de mutlaka aşı olmalı

Ortaya çıkan varyantlarıyla dünya genelinde etkili olan Covid-19’la mücadelede en etkili yöntemin aşı olduğunu vurgulayan uzmanlar, Covid-19 geçirenle...

Din istismarına karşı farkındalık artırılacak

Diyanet İşleri Başkanlığı, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla düzenlenecek programlara ilişkin genelge yayımladı.

Covid-19 geçirenlerin aşı olma süresi 3 aya indirildi

Bakan Koca: '' Hastalığın üzerinden 6 ay geçtikten sonra aşı hakkı tanımlanıyordu. Bugünden itibaren bu süre 3 aya indirilmiştir.''

Türkiye’nin 29 Haziran 2021 koronavirüs tablosu

Koronavirüs nedeniyle bugüne kadar 49 bin 687 kişi hayatını kaybetti. 

"Covid-19 atlatanlar mutlaka aşılansın" önerisi

Almanya'da faaliyet gösteren Paul Ehrlich Enstitüsü Başkanı Klaus Cichutek, koronavirüs (Covid-19) enfeksiyonunu atlatanların da mutlaka aşılanması ge...

Pandemi bitmedi!

İzmir Tabip Odası, KLİMUD ve HASUDER'den ortak açıklama: Pandemi bitmedi! Aşılanmalı ve aşılansak da maske - mesafe kurallarına uymalıyız.

23 Haziran 2021 koronavirüs tablosu: 65 kişi daha hayatını kaybetti

Türkiye'de yeni tip Koronavirüs (Covid-19) nedeniyle 65 kişi daha hayatını kaybetti, 550 yeni 'hasta' olmak üzere, 5 bin 809 yeni vaka tespit edildi.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz