Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği

Son dakika Çağdaş yaşamı destekleme derneği haberleri ve Çağdaş yaşamı destekleme derneği haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Çağdaş yaşamı destekleme derneği ile ilgili 19 haber listeleniyor.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Haberleri

Urla Çağdaş Gençlik kahvaltıda buluştu

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Urla Şubesi bünyesinde oluşturulan Urla Çağdaş Gençlik biriminde yer alan üniversite öğrencileri geleneksel tanışma....

STK’lardan Başkan İnce’ye saldırıya kınama

Belediye Başkanımız Mustafa İnce'ye yapılan haince saldırıyı gerçekleştirenlerin biran önce yakalanarak adalet karşısında hesap vermesini istiyoruz.

Sadece 10 liraya bir kızınız olsun

İktidarın ve yobazların hiç sevmedi bu dernek

ÇYDD’den ‘Köyde Şenlik Var’ projesi

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin (ÇYDD) ‘Köyde Şenlik Var’ Projesi Bergama’nın Tepeköy Mahallesi Şehit Astsubay Yıldırım Akbulut İlkokulu’nda gerç...

Bir yokmuş, bir varmış

İzmir'e göçle gelen ailelerin kente adaptasyonunu hızlandırmayı amaçlayan Kardeş Aile Projesi kapsamında çocuklara çevre bilinci de aşılanıyor.

Poyrazköy de beraat etti

84 tutuksuz sanığın yargılandığı "Poyrazköy'de ele geçirilen mühimmat" davasında tüm sanıklar için beraat kararı verildi.

Utanç katsayımız artıyor!..

86 tutuksuz sanığın yargılandığı Poyrazköy davasında suç delillerinin hard diske sonradan eklendiği yaklaşık 7 yıl sonra anlaşıldı.

İzmir, 9 Eylül’de teröre karşı yürüyor

Dağlıca'da PKK'nın hain pususu sonucu kaybettiğimiz 16 askerimiz, Iğdır'da bombalı saldırı sonucu yaşamını yitiren polislerimiz ve son aylarda artan t...

İzmir kayıt için gelen öğrencilere kucak açtı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, üniversitelere kayıt olmak üzere kente gelen binlerce öğrenciye kucak açıyor.

Kardelenler, papatyalarla geldiler

Türkiye'nin dört bir yanından gelen Kardelenler, Türkan Saylan'ın en çok sevdiği çiçek olan Papatyaları anma töreninde mezarına bıraktılar.

Karabağlarlı çocukların İl Halk Kütüphanesi gezisi

Çalıkuşu Çocuk Kulübü’nün üyesi olan Karabağlarlı 50 çocuk, İzmir Atatürk İl Halk Kütüphanesi’ni gezdi.

ÇYDD Ödemiş Hizmet Ödülleri’ni verdi

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Ödemiş Şubesi'nin, 'Çağdaş Yaşam Hizmet Ödülü' töreni gerçekleştirildi.

Etik konferans yarın İzmir’de…

Etik ve ahlâki konularda bilgilendirmeyi hedefleyen bir sosyal sorumluluk aktivasyonu yürüten Üstün’ün bu konuşmasının da ilgi çekmesi bekleniyor.

İzmir’de ‘Etik’ bir gün daha

Her Şeye Rağmen Etik aktivasyonu sorumlusu Doç. Dr. Çağatay Üstün Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği İzmir Şubesinin davetlisi olarak bir konferans vere...

İzmir’de ‘Etik’ bir gün

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği İzmir şubesi tarafından düzenlenen “Akıl ve Vicdanın Rehberinde Etik” konulu konferans gerçekleştirildi.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz