Bal

Son dakika bal haberleri ve bal haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. bal ile ilgili 123 haber listeleniyor.

Bal Haberleri

Kandıra T Tipi Cezaevi’ne selam olsun

MHK Başkanlığı yapmasına, FİFA'yı da takmasına rağmen, şöhreti sindirmiş, ego'larını aldırmış, adam gibi adamdır sevgili Mustafa Çulcu, ziyaret ettiği...

Reklamı yapılan bütün ballar sahte

Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Bakan Canikli, reklâmları yapılan balları analiz ettirdiklerini ve tamamının sahte çıktığını açıkladı.

Güzelbahçe, şampiyon Torbalı’yı rahat yendi

Güzelbahçe Belediye Spor Futbol Takımı, İzmir Süper Amatör Küme’de şampiyon Torbalı Belediye Spor’u 2-0 yenerek ligi üçüncü sırada tamamladı ve BAL’a...

Bal, sanata bulaştı…

Gerek sabah kahvaltılarında yediğimiz gerekse ilaç niyetine tükettiğimiz balı hiç sanatsal bir çalışma içinde kullanılabileceğini düşünmeyiz.

Hiç arı görmemiş bal yediniz mi?

TV’de, sosyal medyada reklamı yapılan balların çoğunun, yapılan testler sonucu bal olmadığını, bazılarının arıyla hiç tanışmadığını gördük.

Pazaryerlerini Bakanlık denetlesin

PAZARYERLERİNİ BAKANLIK DENETLESİN Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın denetimler sonrası, yasaklı gıda markalara ilişkin...

Bu projede “hayat” var

İzmir Büyükşehir Belediyesi, bölge insanının ekonomik anlamda kendine yeter hale gelmesini ve genç nüfusun köylerinde kalmasını hedefliyor.

Sahte kestane balı vurgununa dikkat

Sahte bal satışlarının özellikle Karadeniz bölgesinde sık yaşandığına işaret eden Kaba, "Bölgemizde kestane balı diye satılan Rus balına dikkat edin"...

Hıyar’ın fiyatı yükseldi

Aralık ayında fiyatı en çok artan ürün salatalık olurken, en çok fiyat düşüşü de karnabaharda yaşandı.

Yılda 60 kilogram üretiyoruz

Necati Aydın, Türkiye’de az sayıda arıcı tarafından yılda yaklaşık 60 kilogram üretilen arı sütünün kilosunun 3- 5 bin TL’den satıldığını söyledi.

Bal reklamları balcılığı bitiriyor

Bitlis İli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Medeni Avcil, televizyon kanallarında çıkan bal reklamlarının nitelikli ve kaliteli bala olan talebi dü...

Sağlıksız gıdaları yemeyin, yedirmeyin!..

Bakanlık 11 firmayı bozuk ve insan sağlığını tehdit edecek gıdalar üretip ithal ettikleri için kamuoyuna açıkladı ve suç duyurusunda bulundu.

‘Bal’ şizofreniyi de yendi

Yurtdışında hayvanlar üzerinde yapılan deneyde balın şizofreniyi gerilettiği gözlendi.

Kadından MHK Başkanı olur mu ?

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'nda başkanlık koltuğuna bir kadın oturur mu oturamaz mı, konumuz bu peki ya siz ne dersiniz ?

Onun 460 bin arısı var…

Çinli bir arıcı daha fazla bal satmak için farklı bir yol izledi ve 460 bin arıyla yarı çıplak vücudunu sardırdı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz