Bakanlık

Son dakika bakanlık haberleri ve bakanlık haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. bakanlık ile ilgili 64 haber listeleniyor.

Bakanlık Haberleri

“İlkelerimizden taviz vermeyeceğiz”

7 Haziran genel seçimleri sonrası partisinin yeni milletvekillerinin de katıldığı grup toplantısında konuşan Ahmet Davutoğlu "İlkelerimizden bir nebze...

Utanç belgeleri!..

Havuzu onarmak için havuz medyası gibi mi olmak gerek? UTANÇ BELGELERİ!.. Okurken yüzüm kızardı..Benim mesleğim bu kadar mı siyaset kapısında dilenc...

Sağlık Bakanlığı’na 9 bin memur alınacak

Sağlık Bakanlığı, Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları ile bakanlık ve bağlı kuruluşlara toplam 9 bin 95 kadrolu memur alacak.

Av yasağı yarın başlıyor

Bakanlık tarafından yapılan yazılı açıklamada 15 Nisan Çarşamba günü itibariyle tüm denizlerde trol ve gırgır ağları ile avcılık için genel av yasağın...

İzmir’i İzmirliler yönetmeli ve temsil etmeliler…

Geçen seçimde olduğu gibi, İzmir’i-İzmir’lileri tanımayanların yani ithal adayların İzmir'den tekrar listeye konacağı söyleniyor. Bu İzmir’lilere bir...

“YÖK kalkmalı”

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tancan Uysal, ülkenin Başkanlık sistemine geçmesiyle ilgili tartışmalara bir yenisini ekle...

Servis şoförlerine denetim ve yeni kriterler

Servis şoförlerinin hatalarından dolayı ölümlü kazaların yaşanması üzerine bakanlık hem denetimleri sıklaştırıyor hem de yeni kriterler getiriyor.

Mahkeme kararı olmadan 24 saat engel

Yeni düzenlemede, Başbakanlık veya ilgili bakanlığın başvurusuyla TİB, mahkeme kararı olmadan 24 saat internete erişimi engelleyebilecek .

“WTM Fuarı Hayal Kırıklığı Yarattı”

Bu yıl 35’incisi düzenlenen 2014 Londra World Travel Market (WTM) fuarı, geçtiğimiz günlerde düzenlendi.

Sağlıksız gıdaları yemeyin, yedirmeyin!..

Bakanlık 11 firmayı bozuk ve insan sağlığını tehdit edecek gıdalar üretip ithal ettikleri için kamuoyuna açıkladı ve suç duyurusunda bulundu.

Meyve suyuna şeker eklemeye son verildi

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın yeni düzenlemesi ile meyve sularına asitlik düzenleyici ve tatlandırma amacıyla şeker eklenmeyecek.

Kadın cinayetlerinde Bakanlık çaresiz mi?

Hülya Güven, 2014 yılının ilk 5 ayında işlenen 114 kadın cinayetinin son yıllardaki en yüksek rakam olduğuna dikkat çekerek konuyu Meclis’e taşıdı.

Bu bir suç duyurusudur

Can, doğduğu zaman ev şenlenmişti. Seneler su gibi geçiyordu, emekledi, sıralıyor, yürüdü derken dişleri...

Bakanlığın GDO açıklaması kafa karıştırdı

GDO bulunan gıdaların üretim ve satışına izin verilmesinin yolunu açan düzenlemeye Bakanlık'tan yeni bir açıklama geldi.

Konak umudun ve güvenin kenti oluyor

Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, yeni dönemde lise ve üniversite öğrencilerinin güvencesi olacağını açıkladı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz