Selçuk Özdağ 2019 hedefi için yola çıktı

AK Parti önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı ve 24. 25. 26. Dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Aday adaylık başvurusunu yaptı.

AK Parti önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı ve 24. 25. 26. Dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Manisa’yı daha zengin, daha yaşanılabilir ve daha modern şehir yapma yolunda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Aday adaylık başvurusunu AK Parti Genel Merkezinde gerçekleştirdi. Özdağ Manisa’yı AK Belediyecilikle buluşturmak için yola çıktıklarını kaydetti.

2019 yerel seçimleri öncesinde AK Parti Genel Merkezinde Aday Adaylık başvurusunu gerçekleştiren AK Parti önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı ve 24. 25. 26. Dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Manisa’yı daha zengin, daha yaşanılabilir, daha özgür ve daha modern şehir yapma yolunda AK Belediyecilik hizmetleriyle buluşturmak için yola çıktıklarını belirtti.

MANİSA’Yİ AK BELEDİYECİLİKLE BULUŞTURACAĞIZ

Özdağ 2 dönemdir kaybettikleri Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığını 2019 yerel seçimlerinde tekrar geri almak için yola çıktıklarını ve buna inandıklarını ifade ederek, “Eğer milletimiz teveccüh ederse, teşkilatlarımız ve STK’lar teveccüh ederse, Genel Merkezimiz, Sayın Genel Başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan teveccüh ederse ve de kaderimizde varsa bu yolda zafer bizi bekliyor. Dört aylık mücadele bizi bekliyor. Bu mücadelede tüm Manisalıları yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

HAKKIMIZ YOK VAZİFEMİZ VAR

7 yıllık Milletvekilliği döneminde yaptıklarının yapacaklarının teminatı olduğunu kaydeden Özdağ, “Manisa’da yapılmayanlar var, yapılmak istenip yapılamayanlar var. Bu yapılmayan ve yapılmak istenip yapılamayanları yapmak için Allah’ın izniyle biz göreve talibiz. Bu görevde de aynen Ziya Gökalp’in söylemiş olduğu gibi, “Ahlak yolu pek dardır. Tetik bas, önü yardır. Sakın hakkım var deme. Hak yok vazife vardır” sözlerinde ifade edildiği gibi Manisa ve Manisalılara karşı herhangi bir hakkımız yok, vazifemiz var” diye konuştu.

12 Kas 2018 - 22:43 - Siyaset