Tiyatrohane ve Ege Üniversitesi elele

DEÜ oyunculuk bölümü mezunu Erk Bilgiç ve halka ilişkiler uzmanı Melike Çerçioğlu Bilgiç tarafından kurulan Tiyatrohane yeni sezona merhaba diyor.

Prof.Dr. Özdemir Nutku danışmanlığında, Dokuz Eylül Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunu Erk Bilgiç ve halka ilişkiler uzmanı Melike Çerçioğlu Bilgiç tarafından kurulan Tiyatrohane yeni sezona yeniliklerle merhaba diyor.

www.haberhurriyeti.com / KÜLTÜR SANAT
İzmir’de sanat hayatına yön veren ve akademik kadrosu ile kaliteli eğitimin adresi Tiyatrohane Sanat Okulu, bu sene eğitim hayatına Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (EGESEM) ile elele devam ediyor.

EGE ÜNİVERSİTESİ’NDEN ONAYLI SERTİFİKA

EGESEM ile yapılan toplantılar sonucunda ders programlarını onaylatmayı başaran Tiyatrohane ekibi yeni sezonda öğrencilerine eğitimin gerekçelerini yerine getirdikleri takdirde Ege Üniversitesi onaylı sertifika vereceğini açıkladı. Kadrosunda Öğr. Görevlisi Erdem Erem, Uzm. Başak Erem, Dr. Zeynep Nutku ve Uzm. Ece Türkmut gibi eğitmenlerin bulunduğu Tiyatrohane’nin kayıtları Eylül ayı sonunda kapanacak. Temel Oyunculuk Eğitim, Doğaçlama Tiyatro, Tiyatro Sporu, Forum Tiyatro ve Çocuklar İçin Yaratıcı Drama Eğitimlerini veren sanat okulunda her yaştan öğrenci eğitim alabilecek. Kurucu Erk Bilgiç başvuruların devam ettiğini ve ilgiliden memnun olduklarını belirtirken 3 yaş ile başlayan eğitimlerin üst yaş sınırının olmadığını söyledi. “ Butik bir sanat okulu olarak az kişilik sınıflar ile çalışmayı tercih ediyoruz. Ben ve eğitmen arkadaşlarım derslere bizzat giriyoruz ve asistansız çalışıyoruz. Dolayısıyla kayıtlar dolduktan sonra yeni sınıf açamayağız” şeklinde konuştu.

27 Eyl 2014 - 14:58 - Kültür Sanat