Siyasette mücadeleyi anlattılar

Yaz Eğitim Kampı'nda Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ve CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay 'Siyasette Mücadele'yi anlattılar.

Harita ve Kadostro Mühendisleri Odası İzmir Şubesi’nin düzenlediği Yaz Eğitim Kampı’nda Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ve CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay ‘Siyasette Mücadele’yi anlattılar.

www.haberhurriyeti.com / GÜNDEM
İki dönem Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı olarak görev yapan ve Odanın kurucuları arasında yer alan Karabağlar Belediye Başkanı Harita Mühendisi Muhittin Selvitopu, meslekdaşlarının düzenlediği 13. Yaz Eğitim Kampı’na katıldı. CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay’ın da katıldığı etkinlikte “Siyasette Mücadele” konulu panel gerçekleştirildi. Selvitopu ve Balbay siyasette yaşadıkları tecrübeleri Oda üyeleriyle paylaştı.

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından 2001 yılından bu yana geleneksel olarak gerçekleştirilen yaz eğitim kampı bu yıl “mücadele” temasıyla Foça’da düzenlendi. Toplam bir hafta süren kampın altıncı günü, CHP 22.Dönem İzmir Milletvekili Erdal Karademir`in yönettiği ve CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay ile Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu`nun katılımıyla “Siyasette Mücadele” konulu panel gerçekleştirildi.

Türkiye‘deki siyasal gelişmelerin tartışıldığı oturumda öğrenciler konuşmacılara sorularını yöneltme fırsatı buldular. Panelde parti çalışmalarına yönelik bazı sorular gündeme getirildi, siyasetteki son gelişmeler tartışıldı. Panelin ardından Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, meslektaşları olan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’na plaket vererek teşekkür ettiler. Milletvekili ve Gazeteci-Yazar Mustafa Balbay da kendi kitaplarını imzaladı.

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı Mustafa Kubilay Yıldırım evrensel hukukun hâkim kılındığı, özgürlüklerin daha da genişletildiği, barışın egemen olduğu bir yaşam için 13. Yaz Eğitim Kampının ana renginin mavi, ana konusunun da mücadele olarak belirlendiğini belirtti.

BAŞARILARINIZDAN DOLAYI KUTLUYORUM

Meslekdaşlarıyla bir araya gelmekten ve siyaset ile ilgili fikirlerini açıklamaktan memnunluk duyduğunu belirten Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ise kendisini ziyaret eden Oda yönetimine kampa katılma konusunda söz verdiğini ve kampta bulunmaktan da son derece mutlu olduğunu ifade etti. Selvitopu, “Geçtiğimiz aylarda Oda Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin ziyareti sırasında yaz kampına katılacağımı söylemiştim. Bugün burada sadece toplantılarla değil sosyal organisazyonlarla da üyeler çok başarılı bir kamp dönemi geçiriyorlar. Tüm meslektaşlarımı başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum.” diye konuştu.

06 Eylül 2014 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haber Hürriyeti Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber Hürriyeti hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.İZMİR MARKALARI

Şehir Markaları arasındaki yerinizi alın, fırsatı kaçırmayın

+90 (232) 246 82 46
Reklam bilgi


Anket 2019’un en başarılı belediye başkanı sizce hangisiydi?