ÖYKÜ ARİN DOSTLARINA DUYURU

Öykü Arin'e anne Eylem Şen Yazıcı'dan alınan ilik 18 Nisan Perşembe günü yarım uyumlu nakil gerçekleştirilecektir.

SEVGİLİ “ÖYKÜ ARİN’E UMUT OL DOSTLARINA VE KAMUOYUNA DUYURUMUZDUR!

İzmir’li Eylem Şen Yazıcı’nın Antalya’da bir hastanede tedavi gören, Öykü Arin için Kasım 2018’den itibaren Türkiye ve yurtdışında sürdürdüğümüz tam uyumlu donör arayışına devam ediyor.

Henüz başarıyla sonuçlanmadığı için, anne Eylem Şen Yazıcı tarafından 18 Nisan Perşembe günü yarım uyumlu nakil gerçekleştirilecektir.

Anneden alınan kemik iliğinin iyileşme sürecine katkısı, nakil sürecini takip eden günlerde belli olacaktır. Bundan sonraki aşamada yarı uyumlu nakil başarısız olduğu takdirde ya da JMML tekrar ettiği takdirde Öykü Arin’in yeniden nakil olması gerekeceğinden yüzde yüz uyumlu donör arayışımızı hala sürdürüyoruz.

Anneden yapılacak olan naklin Öykü’nün dokusu ile uyum sağlaması en büyük dileğimizdir.

Sizlerin de iyi dilekleriniz, umutlarınız, dualarınız Öykü Arin ve annesi Eylem Şen’le olsun.Aynı zamanda, bütün dostlarımızdan isteğimiz, söz konusu kampanyalara verdikleri desteği devam ettirmeleridir.Donör Olun, Umut Olun, Asla VazgeçmeyinDayanışma YaşatırEylem Şen Yazıcı ve Öykü Arin’e Umut Ol Gönüllüleri

16 Nisan 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haber Hürriyeti Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber Hürriyeti hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.İZMİR MARKALARI

Şehir Markaları arasındaki yerinizi alın, fırsatı kaçırmayın

+90 (232) 246 82 46
Reklam bilgi


Anket 2019’un en başarılı belediye başkanı sizce hangisiydi?