Yılanların Öcü Eylül’de izleyicisiyle buluşuyor

Show TV ekranları iddialı bir yapıma ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.Fakir Baykur'tun unutulmaz eseri Yılanların Öcü Eylül ayında izleyicisiyle buluşuyor

Show TV ekranları iddialı bir yapıma ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.Yeni yayın dönemine ses getirecek dizilerle girmek isteyen kanal,iki defa sinemaya da uyarlanan Fakir Baykurt’un ölümsüz eseri “Yılanların Öcü” nü Eylül ayında izleyicinin beğenisine sunacak.

Koliba Film’in Fakir Baykurt’un ünlü romanından televizyona uyarladığı Yılanların Öcü’nün senaryosunu Esen Ali Bilen, Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu yazıyor. Aylarca süren çekim mekanları ve prodüksiyon hazırlıklarının tamamlanmasının ardından Temmuz ayının ilk haftasında Kapadokya’da çekimlerine başlanacak dizinin yönetmen koltuğunda da Cemal Şan oturuyor.

USTA TİYATROCULARLA GENÇ YETENEKLER BİR ARADA

Yeni Yayın Dönemi’nde sezonun en iddialı dizilerinden biri olacağına kesin gözüyle bakılan Yılanların Öcü’nde deneyimli ve usta tiyatro kökenli oyuncuların yanısıra genç ve yetenekli yıldızlar da rol alacak. Dizide, Cemal Toktaş, Hande Soral, Ceyda Ateş, Ahmet Varlı,Nalan Örgüt Rüçhan Çalışkur, Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil, Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Gonca Yakut, Burak Can ve Süleyman Karaahmet oynayacak.

30 Haz 2014 - 23:04 - Magazin