Yılanların Öcü’nde Fatma’ya dişli rakip

Her hafta büyük ilgi ve heyecanla izlenen Fakir Baykurt'un aynı isimli eserinden televizyona uyarlanan Yılanların Öcü dizisine bu hafta yeni bir karakter katılıyor. Hatçe karakterine can verecek olan Gözde Çığacı, Kara Bayram'a aşık olup Fatma'nın hayallerine engel olacak.

Her hafta büyük ilgi ve heyecanla izlenen Fakir Baykurt’un aynı isimli eserinden televizyona uyarlanan Yılanların Öcü dizisine bu hafta yeni bir karakter katılıyor. Hatçe karakterine can verecek olan Gözde Çığacı, Kara Bayram’a aşık olup Fatma’nın hayallerine engel olacak.

www.haberhurriyeti.com / MAGAZİN
Ekrana geldiği ilk günden bu yana Çarşamba akşamlarının yıldızı olan Yılanların Öcü kadrosuna, Gözde Çığacı da katıldı.

8 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanacak saat 20:00’de Show TV’de yayınlanacak 30. bölümde izleyeceğimiz Çığacı, ‘Hatçe’ karakteriyle sevenleriyle buluşacak. Daha önce rating rekoru kıran birçok televizyon dizisinde ve tiyatro oyununda rol alan, aynı zamanda yönetmenlik de yapan Gözde Çığacı, dizide, Kara Bayram’a aşık Hatçe karakterini canlandıracak.

Yılanların Öcü’nde, Kara Bayram aşkı uğruna amansız bir mücadele sergileyen ancak hayal kırıklığına uğrayan Fatma, bu kez güzeller güzeli Hatçe’yi onun yanında görünce yıkılacak.

Güzel, masum, duygusal ve hayat dolu bir genç kız olan Hatçe, yumuşak başlılığının yanında tuttuğunu koparan yanıyla da dizide ilgi toplayacak. Bu özellikleriyle Irazca’yı andıran, daha görür görmez Bayram’a aşık olan Hatçe, onun yüreğindeki Fatma yarasını tedavi edebilecek mi, yeni bölümlerde izleyeceğiz.

Fakir Baykurt’un ünlü eserinden televizyona aktarılan Koliba Film/Ata Türkoğlu imzalı Yılanların Öcü’nün yönetmenliğini Cemal Şan üstleniyor, Cemal Toktaş, Hande Soral, Ahmet Varlı, Rüçhan Çalışkur Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil, Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Ceyda Kasabalı, Burak Can, Nalan Örgüt, Süleyman Karaahmet, Sibel Şişman, Aycan Koptur, Gözde Çığacı rol alıyor.

Yılanların Öcü’nün 30. Bölümü 8 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de yayınlanacak.

06 Nis 2015 - 17:50 - Magazin