Hayatın Algoritması

Şimdi Akrep Zamanı

Doğduğumuz andan itibaren bu hayat ilk temasımız adımız soyadımız ve doğum tarihimiz ile oluyor. Ben Özlem Gençelli olarak, 26.10.1984 yılında ilk temas ediyorum bu hayata.

Neredeyse kendimi bildim bileli sorguluyorum kendimi. Uymayan, oturmayan yada eksik bir şeyler var hep. Sabır ediyorum, Sabretmek zorunda kalıyorum birçok şeye. Hatta sabrıma bile sabretmek zorunda olduğum zamanlarım oldu. O, her istediği anında olan kişilerden değildim ben. Ne yapmak isteğini gayet iyi bilen ama hayata geçiremeyenlerdendim. Kendi isteklerim ve arzularım yerine başkalarınınkini kabul ediyordum çoğu zaman. Ayaklarımı bir türlü yere sağlam basamadığımı hissediyordum. Hep didiniyor, uğraşıyor hatta tırnaklarımla kazıyarak elde etmem gerekti birçok şeyi. Büyürken bir yandan da bunun sebebinin neler olabileceğini çeşitli yerlerden yöntemlerden araştırıyordum. İsimlerin anlamlarının harflerinin bir etki kattığını öğrendim uzun zaman önce. Ama tabiki böyle bir çalışmaya girebilmem için bile liseyi, üniversiteyi bitirmem gerekiyor hatta bir işe girip çalışmaya başlamış, maddi özgürlüğümü kazanmış olmam bile harekete geçmemi sağlamadı. İstek var, Arzu var, hareket yok.

Evlendim ve Soyadım Çağlayan oldu. Zamanla istediklerimi yapabilmeye kendimi gerçekleştirebileceğime inanmaya başladım. Ve harekete geçtim. Bu sırada da tam da Hayatın algoritması analizi ile tanıştım. Saliha Nükte Eskici hocam bana tüm bunların nedeni bu analizle anlattı. Sanki beni benden daha iyi tanıyordu.

“Hayatın Algoritması, Her insanın hayatının programının akış şemasıdır. Bu hayata gelirken bize bahşedilen donanım ve yazılım verilerinin analizi sonucunda yaptığımız bir versiyon güncellemesidir. Bizim bu donanım ve yazılım verilerimiz de aslında bizim bu hayata ilk temas ettiğimiz Adımız Soyadımız ve Doğum tarihimiz. Biz bir kişiye adıyla seslendiğimiz zaman seslendiğimiz adın harflerinin dalga boyları titreşiyor. Biliyoruz ki Evrenin dillerinden biri de matematik. Ve her harfin rakamsal karşılıkları var. Bu rakamlar hangi enerji merkezlerimize etki ediyor? Hangi harfler eksik? Bu eksiler veya artılar bize ne gibi özellikler, avantajlar veya dezavantajlar sağlıyor. Evren bizi nasıl bir sembolik ile algılıyor. Bunu değiştirebilmek için ne yapmak gerekiyor. İşte Hayatın Algoritması analizi bize kendimizi tanımanın detaylı açıklamasını sunuyor. Biz kimiz? Neden hep yanı şeyleri yaşıyoruz? Aynı insanları hayatımıza çekiyoruz? Ya da Aynı davranışlar sergiliyoruz. ‘Bunun cevabını bize veriyor.”

Analizimi yaptırıyorum. Eksik harflerimden çıkan sonuçlara göre aldığım isim Katya oluyor. İşte Katya da buradan geliyor. Ve ben o günden beri karşısına güzel fırsatlar çıkan, yapmak istediklerini yapabilen, söylemek istediklerini söyleyen, kendimi gerçekleştirme yolunda ilerleyen biri oluyorum. Hatta Haberhürriyeti’nde bile yazabilme fırsatı elde ediyorum. Önüme farklı alanlar açılmaya başladı ve ben ilerleyebiliyorum. O zamanlar kendi astrolojik haritamı yorumlayabilecek kadar astrolojik bilgim varken bile bu analizin kişisel haritanızla nasıl paralel açılımlar yaptığını görüyorum. Ve işte bu yüzden Hayatın algoritmasının eğitimini alıp bu bilgileri de kendime katıyorum.

Bugün saat: 11:43 den itibaren 2,5 gün boyunca ay akrep burcunda kalacak. Ay akrep enerjisi ile bu yazıyı yazmış olmamda bir anlamı olmalı. Ay dürtülerimiz, bilinçaltımız, genetiğimiz, arka planda olan saklı işleyen olaylarla ilgilidir.

Akrep burcu ise aslında kişinin kendisiyle yüzleşmesi demektir. Derinliği vardır. Gizemlidir. Manevi güç ön plandadır. Sezgisel enerjisi vardır. Dolayısıyla bu 2 gün boyunca daha dürtüsel davranabiliriz. Arka planda saklı gizli işler dönüyor olabilir. Cinsellik anlamında değerlendirebileceğimiz günler. Ay aynı zamanda büyüyen formda olduğundan kendimizle yüzleşmek, barışmak, yeni ataklar yapmak için başlatma enerjisine sahip. Bilinçaltımıza inip kendimize şans tanımaya çalışabiliriz. Kendimiz ile yüzleşebileceğimiz, farkındalık geliştirebileceğimiz günlerdeyiz. Kendinize şans tanıyın.

Sevgiyle Kalın

Astrolog ve Kişisel analist/

Katya Özlem Çağlayan

30 Eylül 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haber Hürriyeti Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber Hürriyeti hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.İZMİR MARKALARI

Şehir Markaları arasındaki yerinizi alın, fırsatı kaçırmayın

+90 (232) 246 82 46
Reklam bilgi


Anket 2019’un en başarılı belediye başkanı sizce hangisiydi?