Vehbi Emre ve Hamit Kaplan Grekoromen Güreş Turnuvası başladı

34. Vehbi Emre ve Hamit Kaplan Grekoromen Güreş Turnuvası bugün yapılan ilk seans müsabakaları ile başladı. İlk müsabakalar sonucunda, ikinci seansta şampiyonluk için mücadele edecek sporcular şöyle’ 59 KİLODA Altın madalya için Revaz Lashkhı (Gürcüstan) ile Mustafa Sağlam (Türkiye) karşılaşacak. 3’üncülük-5’incilik için Arsen Eraliev (Kırgızistan) ile Karim Jafarov (Azarbaycan) ve Maksim Kazharkı (Belarus) ile Erhan …

34. Vehbi Emre ve Hamit Kaplan Grekoromen Güreş Turnuvası bugün yapılan ilk seans müsabakaları ile başladı. İlk müsabakalar sonucunda, ikinci seansta şampiyonluk için mücadele edecek sporcular şöyle’

59 KİLODA

Altın madalya için Revaz Lashkhı (Gürcüstan) ile Mustafa Sağlam (Türkiye) karşılaşacak.
3’üncülük-5’incilik için Arsen Eraliev (Kırgızistan) ile Karim Jafarov (Azarbaycan) ve Maksim Kazharkı (Belarus) ile Erhan Karakuş (Türkiye) karşılaşacak.

71 KİLODA

Altın madalya için Shmacı Bolkvadze (Gürcistan) ile Y.Emre Başar (Türkiye) karşılaşacak.
3’üncülük-5’incilik için Bakurı Cocoli (Gürcistan) ile Cengiz Aslan (Türkiye) ve Tsarev Ruslan (Kırgızistan) ile Murat Dağ (Türkiye) karşılaşacak.

80 KİLODA

Altın madalya için Emin Tornıke Dzamasshvılı (Gürcistan) ile Lasha Cobadze (Gürcistan) karşılaşacak.
3’üncülük-5’incilik için Ahmadov (Azerbaycan) ile Doszhan Kartıkov (Kazakistan) ve İsmail Kocaslan (Türkiye) ile Atem Aslan (Türkiye) karşılaşacak.

98 KİLODA

Altın madalya için Cenk İldem (Türkiye) ile Felix Balduat (Norveç) karşılaşacak.
3’üncülük-5’incilik için Nikolaz Kakhelashvılı (Gürcistan) ile Süleyman Demirci (Türkiye) ve Alımkhan Sızdıkov (Kazakistan) ile Orkhan Nuriyev (Azerbaycan) karşılaşacak.

30 Oca 2016 - 23:01 - Gündem