Mücevher fırsat günleri başladı

Her yıl büyük ilgi gören ve gelenekselleşen Mücevher Fırsat Günleri, bu yıl 15-20 Aralık tarihleri arasında İstanbul Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşecek. Üreticiden tüketiciye, sertifikalı ve ihraç fazlası mücevherlerin yüzde 70’e varan indirimle satılacağı etkinlikte, her bütçeye ve her zevke uygun yüzükler, kolyeler, küpe ve set bulmak mümkün. Yılbaşı için de büyük fırsatla dolu Mücevher Fırsat …

Her yıl büyük ilgi gören ve gelenekselleşen Mücevher Fırsat Günleri, bu yıl 15-20 Aralık tarihleri arasında İstanbul Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşecek. Üreticiden tüketiciye, sertifikalı ve ihraç fazlası mücevherlerin yüzde 70’e varan indirimle satılacağı etkinlikte, her bütçeye ve her zevke uygun yüzükler, kolyeler, küpe ve set bulmak mümkün.

Yılbaşı için de büyük fırsatla dolu Mücevher Fırsat Günleri, hem bütçeye uygun, hem de şık ve değerli bir hediye almak isteyenler için doğru adres olacak. Üretici firmaların sezon sonu stoklarını satacağı etkinlik kapsamında 49 TL’den 500 bin TL’ye kadar mücevher bulmak mümkün olacak. 15-20 Aralık tarihlerinde İstanbul Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşecek Mücevher Fırsat Günleri, ücretsiz gezilebilecek.
Bu yıl, Anadolu yakasındaki mücevher meraklıları da unutulmadı. Etkinliğin tekrarı, 25-30 Aralık tarihleri arasında Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde düzenlenecek.

15 Ara 2015 - 22:20 - Gündem