Ödemiş il olmayı çoktan hakediyor

Ödemiş'in Masterli Kaymakamı Celil Ateşoğlu, Haber Hürriyeti Ekibi'ne ilçenin potansiyeline hayran kaldığını söyledi.

Haberhurriyeti 57. sayı_anons
Ödemiş il olmayı çoktan hakediyor
Haber albümü için resme tıklayın

Kaymakam Ateşoğlu fitili ateşliyor

ÖDEMİŞ İL OLMAYI

ÇOKTAN HAKEDİYOR

Kentin gelişimi için doğalgaz da biran önce getirilmeli

Eylül’de ataması yapılan Ödemiş’in Masterli Kaymakamı Celil Ateşoğlu, Haber Hürriyeti Ekibi’ne ilçenin potansiyeline hayran kaldığını söyledi. Ödemiş’in Kültür ve ekonomik varlığının çok zengin olduğunu belirten Ateşoğlu, “Ödemiş Ziraat Bankası 1000 şube içerisinde 30’uncu sırada” dedi.

MÜTHİŞ POTANSİYEL VAR

Birçok ilden daha büyük bir potansiyele sahip Ödemiş’in il olmayı çoktan hak ettiğini de söyleyen Kaymakam Ateşoğlu, Ödemiş’in şu anki durumunun daha önce görev yaptığı Aydın Söke’ye çok benzediğini de belirtti.

DOĞAL GAZI EN ÇOK BEN İSTİYORUM

O zamanlarda Söke’de doğalgaz ve Organize Sanayi olmadığını, daha sonra sanayicilerin isteğiyle doğalgazın geldiğini belirten Ateşoğlu, gazetemizin, “Ödemiş’e Doğalgaz istiyoruz” manşetini okuyup, “En çok ben istiyorum” dedi.

KENDİNİ TANITAMAMIŞ

Ödemiş’in bugüne kadar kendini tanıtamadığını düşündüğünü de belirten Ateşoğlu, “Hayvancılıkta, Çiçekçilikte, tarımsal üretimde bölge süper. Birgi Kültür varlığıyla müthiş. Bütünşehir deneyimini Kocaeli Karamürsel’de yaşadım. Ödemiş’e tecrübelerimi aktaracağım” diye konuştu.

PROJELERİ DESTEKLERİZ

Yerel haberleri Ulusal ölçekte değerlendiren Haber Hürriyeti Gazetesi’ni çok beğendiğini belirten Kaymakam Ateşoğlu, Yayın Yönetmeni İbrahim Irmak’a, “Ödemiş’e katkı koyana, bize bir adım yaklaşana, biz üç adım gideriz” dedi.

Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu

ÖDEMİŞ KAYMAKAMI CELİL ATEŞOĞLU’NUN ÖZGEÇMİŞİ

1963 yılında Malatya ilinde doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Karaman ilinde tamamlayarak 1984-1985 döneminde Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesinden mezun oldu. 27.04.1986 tarihinde Çorum Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı. 3 yıllık staj sonrasında sırasıyla Buğdur ili Ağlasun ilçesi, Gümüşhane ili Şiran ilçesi, Mersin ili Mut ilçesi, Elazığ ili Keban ilçesi, Zonguldak ili Devrek ilçesi, Isparta ili Eğirdir ilçesi ve Aydın ili Söke ilçesi Kaymakamlık görevlerinde bulundu. 15.09.2008 tarihinde Kocaeli ili Karamürsel ilçesi Kaymakamlığına atandı. İçişleri Bakanlığınca gönderildiği Leicester Üniversitesinde 1 yıl süre ile master yaptı. 03.09.2014 tarihli resmi gazetede çıkan kararname ile İzmir ili Ödemiş ilçesi Kaymakamlığına atanan ATEŞOĞLU, evli ve iki çocuk babası olup iyi derecede ingilizce bilmektedir.

Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu, Haber Hürriyeti Gazetesi’ni çok beğendiğini söyledi. Kaymakam Ateşoğlu’na bilgi veren Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Irmak, “Biz yerel haberleri ulusal ölçekten bakıyoruz. Haber Hürriyeti’ Yazı Ailesi çok profesyonel bir ekipten kurulu” dedi.

#gallery-1 {margin: auto;}#gallery-1 .gallery-item {float: left;margin-top: 10px;text-align: center;width: 33%;}#gallery-1 img {border: 2px solid #cfcfcf;}#gallery-1 .gallery-caption {margin-left: 0;}/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

Haberhurriyeti 57. sayı_anons

haberhurriyeti 57. sayı sayfa 3

11 Oca 2015 - 22:13 - Çevre