Eros, Engellilere MİKROPluk yaptı

Karabağlar Belediyesi Kent Konseyi Engelli Meclisi, Sevgililer Günü'nü etkinliği düzenledi. Uğur Mumcu Parkı Sosyal tesislerinde düzenlenen etkinlik renkli görüntülere neden oldu.

Karabağlar Belediyesi Kent Konseyi Engelli Meclisi, Sevgililer Günü’nü etkinliği düzenledi. Uğur Mumcu Parkı Sosyal tesislerinde düzenlenen etkinlik renkli görüntülere neden oldu.

www.haberhurriyeti.com / YAŞAM
İzmir’in sevilen sanatçısı Mikrop lakaplı Hikmet Durmuş Kırmızı Eros kanadı ile sahneye çıktı. Şarkıları ve esprileri ile engellileri kahkahaya boğdu. Etkinliğe katılan engelli vatandaşlarla tek tek ilgilenen Mikrop Hikmet ”Benim için çok özel bir gün. Engelli dostu olmaktan onur duyuyorum. Sevgililer Günü’nde beni istemişler, ben de onları kıramazdım” dedi.
Daha sonra sahneye Gürol Tombul’un yazıp yönettiği Tiyatro Büyünün ” Düşler ” adlı oyunu sergilendi. Kukla oyuncusu Soner Akçay performansı ile büyük alkış aldı.
Program sonrasında Karabağlar Belediyesi Kent Konseyi Engelli Meclisi Başkanı Abdulsamet Baskak katılımcı tüm sanatçılara çiçek takdim etti.

#gallery-1 {margin: auto;}#gallery-1 .gallery-item {float: left;margin-top: 10px;text-align: center;width: 33%;}#gallery-1 img {border: 2px solid #cfcfcf;}#gallery-1 .gallery-caption {margin-left: 0;}/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

16 Şub 2016 - 13:56 - Gündem