TÜRKİYE CUMHURİYETİ hep var olacaktır

Her Şeye Rağmen Etik aktivasyonu 2011 yılındaki başlangıcından bugüne kadar her zaman barıştan, iyiden, doğrudan yana bir tavır almış, etik ilkelerin üstünlüğüne değinmiş, şiddet yanlısı olmayı kabul etmemiştir.

Her Şeye Rağmen Etik aktivasyonu 2011 yılındaki başlangıcından bugüne kadar her zaman barıştan, iyiden, doğrudan yana bir tavır almış, etik ilkelerin üstünlüğüne değinmiş, şiddet yanlısı olmayı kabul etmemiştir.

www.haberhurriyeti.com / GÜNDEM
Ancak son günlerde ülkemizde artan terör eylemlerinin neticesi olarak, anarşi ve kaos ile bir yerlere varmayı hedefleyenlerin eylemlerini açıkça sergilemeye başladıkları gözlemlenmekte, bu saldırılardan güzel vatanımız ve onun güvenliğinden bizzat sorumlu insanların yaşamını kaybettiği görülmektedir. Her ne kadar barış istense de, kimi zaman savaş veya saldırıya karşı koyma eylemi önlenemez hal alabilir ve bu andan itibaren barışı korumanın bir anlamı kalmadığı fark edilir.

Hiç kimsenin yaşadığımız bu topraklara ihanet etmek, zarar vermek, yakıp yıkmak, can almak, yaralamak hakkı yoktur ve asla da olamaz. Türkiye Cumhuriyetinin sınırları bellidir ve var olduğu günden bugüne kadar bu sınırlar korunmuş ve daima da korunacaktır. Bu topraklarda yaşayan, ekmeğini yiyen, havasını soluyan, suyunu içen herkesin bir Türk vatandaşı olarak, kendi etnik kimliği ile yaşayabileceği halde, buna karşı gelmesi, farklı amaçların benimsemesi hayal bile edilemeyecek şeylerdir.

Bu topraklar, bir parçası bile gözden çıkarılmayacak kadar değerli, anlamlı ve azizdir. Bizlere bunu emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehit ve gazilerimizin hatırası önünde saygıyla eğiliyor; kötü niyetli ve düşünceli herkesin kendi vicdani hesabını yapmaya davet ediyoruz. Ne yapılırsa yapılsın, Türkiye Cumhuriyeti kendi öz varlığı ve Türk kimliği ile hep var olacaktır!

08 Eylül 2015 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haber Hürriyeti Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber Hürriyeti hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


İZMİR MARKALARI

Şehir Markaları arasındaki yerinizi alın, fırsatı kaçırmayın

+90 (232) 246 82 46
Reklam bilgi