Ayça’dan güzellik ve formda kalma sırları

Sabah yataktan kalkar kalkmaz çikolata yediğini söyleyen güzel oyuncu bu nedenle zaman zaman kilo da aldığını söylüyor

Fox tv ekranlarında izlediğimiz Karagül dizisinin asi kızı Ada (Ayça Ayşin Turan) formda kalmanın sırlarını açıkladı. Sabah yataktan kalkar kalkmaz çikolata yediğini söyleyen güzel oyuncu bu nedenle zaman zaman kilo da aldığını söylüyor.

www.haberhurriyeti.com / MAGAZİN
Ekranların sevilen oyuncusu Ayça Ayşin Turan, formda kalma sırlarını açıkladı. Anormal şekilde çikolataya düşkünlüğü sebebiyle kilo aldığını söyleyen genç oyuncu, “Neyse ki pilates ve at binerek fazla kilolarımı veriyorum” dedi

Genç neslin parlayan yıldızlarından Ayça Ayşin Turan, tatlıya ve çikolataya karşı aşırı zaafı olmasına rağmen nasıl formda kaldığını açıkladı. Sevilen oyuncu şöyle konuştu: “Tam bir çikolata ve tatlı tutkunuyum. Yemek yerine tatlı yiyorum diyebilirim. Sabah uyandığımda güne ağzıma bir çikolata parçası atarak başlarım. İnsanlar kahveyle ayılır ben çikolatayla…

Bu yüzden zaman zaman kilo alıyorum. Ancak formumu korumak için de pilates yapıp at biniyorum. Diyet kesinlikle yapmıyorum.
Ne istersem yiyorum.”

GÜNLÜK HAYATTA MAKYAJ YAPMIYORUM

Dizi çekimleri nedeniyle haftanın 5 günü Antep’te olan oyuncu, “Antep’in havası çok kuru. Bu nedenle de cildimiz hemen kuruyor. Günlük hayatımda kesinlikle makyaj yapmıyorum. Makyajımı iyice temizlemeden de yatmıyorum. Benim en büyük bakımım bu. Nemlendirici ve olabildiğince doğal ürünler kullanıyorum” dedi.

27 Oca 2015 - 16:27 - Magazin