URLA BOĞAZİÇİ KOLEJİ AÇILDI

Urla’nın zirvesinde, görkemli manzaraya sahip, 2 bin 300 metrekare bir alanda; 15 derslik, kütüphane, kantin ve spor salonundan oluşan Urla Boğaziçi Koleji açıldı. Urla Boğaziçi Koleji Müdürü Özer Akdemir Urla’nın geleceğine yön verecek olan, Urla Boğaziçi Koleji’nin açılış törenine Urla Kaymakamı Önder Can, Urla İlçe Milli Eğitim Müdürü İzzet Gündüz, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. …

Urla’nın zirvesinde, görkemli manzaraya sahip, 2 bin 300 metrekare bir alanda; 15 derslik, kütüphane, kantin ve spor salonundan oluşan Urla Boğaziçi Koleji açıldı.

Urla Boğaziçi Koleji Müdürü Özer Akdemir

Urla’nın geleceğine yön verecek olan, Urla Boğaziçi Koleji’nin açılış törenine Urla Kaymakamı Önder Can, Urla İlçe Milli Eğitim Müdürü İzzet Gündüz, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Yaklaşık 200 kişilik bir katılımın olduğu açılış töreninde, Urla Boğaziçi Koleji 2019-2020 eğitim öğretim yılına merhaba dedi.

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Açılış töreninde kürsüye çıkan Urla Boğaziçi Koleji Müdürü Özer Akdemir, konuşmasına öğrencilere hitap ederek başladı. Akdemir, “ Sevgili öğrenciler, uzun bir tatil döneminden sonra yeni binamızda okulunuza döndünüz. Okulumuz sizlerle daha da güzel. Sizleri iyi birer birey ve vatandaş olarak yetiştirmek ve mutlu etmek en güzel gayemizdir. Bu hususta büyükleriniz, öğretmenleriniz olarak var gücümüzle çalışıyoruz, çalışacağız” dedi.

Urla Kaymakamı Önder Can

MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN

Akdemir konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bugün Boğaziçi Koleji olarak yeni binamızın açılışını yapmanın ve yeni bir eğitim öğretim yılına başlamanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. 2019-2020 eğitim öğretim yılının çocuklarımıza, tüm milletimize hayırlı olmasını diliyorum, bu mutlu günümüzde bizlerle birlikte olduğunuz için sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Bir ülkenin gelişmesi, gençlerinin çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış, eğitimli ve üretken olmasıyla doğrudan ilişkilidir.

Urla İlçe Milli Eğitim Müdürü İzzet Gündüz

GİRİŞİMCİ GENÇLER YETİŞECEK

Özel Urla Öbek Boğaziçi Koleji olarak gençlerimizin, öğrenmeyi öğrenen, ana dillerinde iletişim becerileri gelişmiş, inisiyatif alabilen, girişimci ve dijital yeterlilikleri gelişmiş bireyler olarak yetişmesini hedefliyoruz. Biz eğitimciler olarak evlatlarımızı 21. Yüzyılın gerektirdiği becerilerle donatılmış, kendisi ve topluma uyum içinde, sorumluluklarını bilen, milli ve evrensel değerleri içselleştirmiş, özgüvenli bireyler olarak yetiştirmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

TÜRKİYE BİRİNCİSİ ÇIKARDIK

Otuz yıla yakın köklü eğitim geleneğiyle kurumumuz eğitim hizmeti yolculuğunda dershanecilik sistemi ve temel lise dönemlerinde verdiği eğitim hizmeti kalitesiyle kendini kanıtlamış, yetiştirdiği öğrencilerle devamlı başarıyı yakalamıştır. Bu kurumlarımızda 2 Türkiye birincisi çıkarmıştır.

URLA’NIN EĞİTİM KALİTESİ ARTACAK

Adında da özellikle belirttiğimiz üzere kurumumuz Urla yerelinde gençlerimize kaliteli bir eğitim vermeyi amaç edinmiştir. Özel Urla Öbek Boğaziçi koleji olarak Urla’daki gençlerin eğitim kalitesini arttırmak için yeni yüzüyle yeni binasında iddialı, deneyimli, dinamik, yönetim ve eğitimci kadrosuyla gençlerimize güzel Urla’mızda nitelikli bir eğitim öğretim hizmeti vermeye hazırdır” ifadesini kullandı.

MÜCAHİT DALKARA

15 Eylül 2019 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haber Hürriyeti Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber Hürriyeti hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.İZMİR MARKALARI

Şehir Markaları arasındaki yerinizi alın, fırsatı kaçırmayın

+90 (232) 246 82 46
Reklam bilgi


Anket 2019’un en başarılı belediye başkanı sizce hangisiydi?