TSYD İzmir Şubesi, Uğur Okulları İle Protokol İmzaladı

TÜRKİYE Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesi, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları'nın İzmir'deki 3 kampüsüyle kurumsal indirim sözleşmesi imzala...

Büyütmek için resme tıklayın

TÜRKİYE Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesi, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları'nın İzmir'deki 3 kampüsüyle kurumsal indirim sözleşmesi imzaladı. Uğur Okulları'nın Karşıyaka, Bayraklı Folkart ve Örnekköy'deki kampüslerinde geçerli olacak protokole göre TSYD İzmir Şubesi üyeleri velisi oldukları öğrencilerin bu eğitim kurumlarına kayıtlarında yüzde 10 eğitim indirimi alacak. İndirim kampüslerin okul öncesinden liseye tüm kademelerinde öğrenciler mezun olana kadar geçerli olacak. 

TSYD İzmir Şubesi, Uğur Okulları İle Protokol İmzaladı

İki kurum arasındaki protokolün Uğur Okulları Örnekköy Kampüsü'ndeki imza törenine TSYD İzmir Şubesi Başkanı Ergin Karataş, Şube Saymanı Ali Gözeten, Yönetim Kurulu Üyesi Okan Kara, Karşıyaka, Bayraklı ve Örnekköy Kampüsleri Kurucu Temsilcisi Murat Kahriman, Eğitim Koordinatörü Orkun Karapostal ve Kampüs Müdürü Mine Hızlı Söylemez katıldı. Ergin Karataş, törende TSYD İzmir Şubesi olarak üyeleri için köklü kurumlarla iş birliği kurup geliştirmeye büyük önem verdiklerini söyledi. Murat Kahriman ise Türkiye'de gazeteciliğin en önemli meslek kuruluşlarından TSYD'yle iş birliği yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

28 Nis 2024 - 08:10 - Spor