Seferihisar’da 23 Nisan Coşkusu

Seferihisar Belediyesi bünyesinde faaliyette olan Masal Evleri öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Ürkmez Kültür ve Sanat Merkezi’nde şiir ve dans gösterilerini izleyicilere sundu.

Seferihisar’da 23 Nisan Coşkusu
Seferihisar’da 23 Nisan Coşkusu
Haber albümü için resme tıklayın

Seferihisar Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Ürkmez Kültür ve Sanat Merkezi’nde etkinlik düzenledi. Masal Evleri öğrencileri 23 Nisan etkinliği kapsamında gösterilerini sergiledi.

Seferihisar’da 23 Nisan Coşkusu


Seferihisar Belediyesi bünyesinde faaliyette olan Masal Evleri öğrencileri, şiir ve dans gösterilerini izleyicilere sundu. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm çocuklara armağan ettiği özel gün için yapılan etkinlikte minik öğrenciler gösterileriyle izleyenlerden büyük alkış aldı.

Ekinliğe, Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, Seferihisar Belediye Başkanı Gökhan Pehlivan ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Volkan Gürkaş da katıldı.

Çocukların gösterilerine eşlik eden Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, ‘’Gelecek nesillerimize neşe ve sevgi dolu yarınlar diliyorum, Onlar bizim gülen yüzümüz’’ diyerek tüm çocukların Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

23 Nis 2024 - 01:25 - Belediye