Alaçatı Ot Festivali’nde Müzik Rüzgarı Esti

Ülke sınırlarını aşan müzik ve şovlarıyla Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars Orkestrası Alaçatı Ot Festivali’nde binlerce kişiye müzik ziyafeti yaşattı. 

Alaçatı Ot Festivali’nde Müzik Rüzgarı Esti
Alaçatı Ot Festivali’nde Müzik Rüzgarı Esti
+4
Haber albümü için resme tıklayın

Bu yıl 13.kez düzenlenen Alaçatı Ot Festivali’nin ilk akşamında Türkiye’ye Latin müziğini sevdiren, ülke sınırlarını aşan müzik ve şovlarıyla, Güney Amerika eğlence anlayışını Türkiye’ye taşıyan Sicimoğlu sahne aldı.Alaçatı Ot Festivali’nde Müzik Rüzgarı Esti

 Latin All Stars orkestrasıyla seslendirdiği eserlerde, kendi ezgilerini ve popüler şarkılarını Latin enstrümanlarının sıcaklığı ve kıpırtısıyla sunan Sicimoğlu, Alaçatılılara unutulmaz bir gece yaşattı. Alaçatı Ot Festivali’nde Müzik Rüzgarı Esti

 Bolero’lar, salsa’lar, caca’lar ve özel sürprizleriyle Alaçatılıları coşturan, Alaçatı Ot Festivali’nin kurucularından Ayhan Sicimoğlu bu yıl “Öz’e Dönüş” konseptiyle yapılan 13. Alaçatı Ot Festivali’nde sahne almaktan mutluluk duyduğunu belirterek, gecenin mimarı Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli’ye teşekkür etti.

 Alaçatı Ot Festivali’nde Müzik Rüzgarı Esti

Denizli; “Şahane bir dört gün geçirmenizi diliyorum”

Sicimoğlu’na çiçek takdim etmek için sahneye çıkan Denizli, “Alaçatı Ot Festivali’nin kurucu isimlerinden olan değerli sanatçımız Ayhan Sicimoğlu, “Latin All Stars” orkestrasıyla bizlere keyifli anlar yaşattı. Kendisine ve sanatseverlerimize bu renkli akşam için teşekkür ediyoruz. Şahane bir dört gün geçirmenizi diliyorum” dedi.

 

20 Nis 2024 - 09:13 İzmir/ Çeşme- Kültür Sanat