Deep Purple İstanbul'da Konser Verecek!

Rock müziğinin efsanevi grubu. İstanbul'a geliyor! Dünya çapında 100 milyondan fazla albüm satışına ulaşan unutulmaz şarkılarıyla milyonlarca hayran kazanan Deep Purple, müziğiyle 25 Haziran 2024 tarihinde İstanbul'u sallayacak!

Büyütmek için resme tıklayın

Deep Purple İstanbul'da Konser Verecek!

Deep Purple İstanbul'da Konser Verecek!

Deep Purple konseri için geri sayım başladı. Rock müziğinin efsanevi grubu, İstanbul'a geliyor! Dünya çapında 100 milyondan fazla albüm satışına ulaşan ve ‘’Smoke On The Water’’, ‘’Highway Star’’, ‘’Burn’’, ’’Child in Time’’, ‘’Soldier of Fortune’’, ”Hurricane’’, ”Perfect Strangers’’ gibi unutulmaz şarkılarıyla milyonlarca hayran kazanan Deep Purple, müziğiyle İstanbul'u sallayacak!

Deep Purple Konseri Ne Zaman ve Nerede?

Ian Gillian, Roger David Glover, Ian Piece, Simon McBride ve Don Airey'den oluşan ekip, hayranları unutulmaz bir rock müzik şölenine davet ediyor! Grup, 25 Haziran 2024 tarihinde İstanbul'daki KüçükÇiftlik Park'ta sahne alacak.

Deep Purple İstanbul'da Konser Verecek!

Derin Kökler, Büyük Başarılar: Deep Purple'ın Hikayesi

50 yılı aşkın bir süredir müzik dünyasına yön veren Deep Purple, 22'den fazla albümle Rock & Roll tarihine damgasını vurmuştur. Planet Rock Radyo İstasyonu'nun düzenlediği ankette "Dünyanın En Etkili Grupları" arasında 5. sırada yer alarak, efsanevi müzikal etkisini bir kez daha kanıtlamıştır.

Grubun tarihi, 1968 yılında İngiltere'nin Hertfordshire bölgesinde başlar. O dönemde kurucu üyeler arasında Ritchie Blackmore, Jon Lord, Ian Paice, Rod Evans ve Nick Simper bulunmaktaydı. Deep Purple, kurulduğu günden itibaren özgün tarzı ve enerjik performanslarıyla dikkat çekmiştir.

Geçmişten günümüze birçok ünlü müzisyeni bünyesinde barındıran Deep Purple, Ritchie Blackmore'un yanı sıra David Coverdale, Glenn Hughes, Joe Lynn Turner, Joe Satriani gibi isimleri de kadrosunda ağırlamıştır.

Bu Konsere Neden Gitmeli?

Eğlenceli bir konser olacağı kesin çünkü Deep Purple'ın sahne performanslarıyla adından söz ettirdiği bilinmektedir. Enerjik ve etkileyici konserleriyle, grup müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatır. Deep Purple, sadece müzikal başarısıyla değil, aynı zamanda toplumsal ve kültürel etkisiyle de önemli bir konuma sahiptir. Özellikle 1970'lerdeki politik ve sosyal olaylara müzikleriyle ses getirmiş ve geniş kitlelere ilham vermişlerdir. Deep Purple hayranları için 25 Haziran 2024 tarihi önemli bir gün olacak. KüçükÇiftlik Park, bu efsanevi grupla dolup taşacak ve unutulmaz bir rock müzik şölenine ev sahipliği yapacak. Ancak konserin yaş sınırının 18+ olduğunu unutmayın! Büyük bir coşku ve heyecanla beklenen bu konseri kaçırmayın! KüçükÇiftlik Park'ta Deep Purple ile birlikte unutulmaz bir geceye hazır olun! Ek olarak yine bu yıl Türkiye çapında önemli konserler gerçekleşecek. Hem bu konserin, hem de diğer konserlerin biletleri biletinial'da.

19 Nis 2024 - 22:37 - Yaşam