Başkan Önal Sözünü Tuttu

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, Ramazan Bayramı ziyaretleri kapsamında seçim öncesinde söz verdiği Bilgi teyzeyle bir araya geldi. Ailenin bayramını kutlayan Önal, “Verdiğimiz her sözü tutacağız” dedi.

Başkan Önal Sözünü Tuttu
Başkan Önal Sözünü Tuttu
Haber albümü için resme tıklayın

 Ramazan Bayramı’nda mesaisini sürdüren Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, 31 Mart yerel seçim çalışmalarında kendisini kahve içmeye davet eden Bilgi Aksakal ve ailesini ziyaret etti. Ailenin bayramını kutlayan Önal, samimi ortamda geçen buluşmada, her zaman sahada olacağını bir kez daha hatırlattı. Aile sakinleri de Başkan Önal’ın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

VERDİĞİMİZ HER SÖZÜ TUTACAĞIZ

Başkan Önal, “Seçim çalışmaları kapsamında yaptığımız mahalle ziyaretleri esnasında Bilgi teyzemiz, beni bir mola vermek için kahve içmeye çağırmıştı. Ben de programlarımız esnasında kendisini arayıp, göreve seçildikten sonra ilk kahveyi içmeye geleceğime dair söz vermiştim. “Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır” diyerek kendisini ve ailesini ziyaret ettim. Hem büyüklerimizin bayramını kutladık hem de sözümüzü yerine getirdik. Bundan sonra da verdiğimiz her sözü tutmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

BAŞKAN İRFAN ÖNEL KİMDİR?

Başkan Önal Sözünü Tuttu

KENDİ KALEMİNDEN BİYOGRAFİSİ

Merhaba, ben İrfan Önal. 1985 doğumluyum, evliyim ve iki harika çocuğun babasıyım. Mesleğim tekstil mühendisliği; Dokuz Eylül Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra organik tekstil ürünleri üzerine kendi işimi kurarak bu alanda ticaret ve ihracat yapmaya başladım. İş dünyasındaki bu yolculuğum, beni sadece profesyonel bir iş adamı olarak değil, aynı zamanda toplumsal sorumluluk bilinci yüksek bir birey olarak da şekillendirdi.

Siyasi Hayatı

Siyasi hayatım 2005 yılında, Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Bornova Gençlik Kolları’nda adım atmamla başladı. Ertesi yıl İzmir İl Gençlik Kolları Eğitim Sekreteri olarak görev aldım ve 2011’de CHP Gençlik Kolları Merkez Yönetim Kurulu’nda yer alarak Türkiye genelinde gençliğin sosyal demokrasi ekseninde örgütlenmesine katkıda bulundum. 2014’te CHP Parti Meclisi Üyesi olarak seçildim ve bu süre zarfında iki önemli seçim kampanyasında aktif rol oynadım. Edindiğim tecrübeler, beni 2019 yerel seçimlerinde Bayraklı ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği’ne taşıdı. Şu anda Bayraklı Belediyesi’nde Encümen Üyesi ve Meclis Başkan Vekili olarak, Büyükşehir Belediyesi’nde ise İmar Komisyon Başkanı olarak hizmet verdim. Bu roller, bana hem yerel hem de genel düzeyde topluma hizmet etme fırsatı sundu.

12 Nis 2024 - 10:42 İzmir/ Bayrakli- Belediye