Parti Gözetmeksizin Ellerini Sıkıyorlar

Bahri Karataş ( KHA) AK Parti Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu,  önceki Dönem İzmir Milletvekili Cemal Bekle, Urla’da Belediye Başkan...

Parti Gözetmeksizin Ellerini Sıkıyorlar
Parti Gözetmeksizin Ellerini Sıkıyorlar
+9
Haber albümü için resme tıklayın

Bahri Karataş ( KHA)

AK Parti Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu,  önceki Dönem İzmir Milletvekili Cemal Bekle, Urla’da Belediye Başkan Adayı Tarkan Bakırlı ve Meclis Üyesi Adayı  Ümit Arslan  ile birlikte, Roman Mahallesi ile esnafı ziyaret etti. 

İlçede seçim çalışmalarına devam eden Bakırlı ve Arslan' a destek olmak için gelen Cemal Bekle'nin  ilk adresi Sıra Mahallesinde, zor yaşam şartlarında yaşamaya çalışan roman vatandaşlar  oldu. Ziyarette ,İlçe Başkanı Ömer Tiryaki ve Kadın Kolları Başkanı Aysun Bakırlı Şengüler ile partinin yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyesi adayları da yer aldı.

Roman vatandaşlar dert ve sorunlarını tek tek anlattı.Genel Merkez Parti içi Demokrasi Hakem Kurulu, önceki Dönem İzmir Milletvekili Cemal Bekle ve Tarkan Bakırlı, seçimi kazanmaları halinde seçim projesinde yer alan 5 bin konuttan sosyal destek kapsamında kendilerini ev sahibi yapacaklarını ve daha iyi şartlarda yaşamalarını sağlayacaklarını sözünü verdi. 

Ardından, Altıntaş, Malgaca ve Sanat Sokağında esnaf ziyaretinde bulundular.Burada  partili partisiz herkesin elini sıktı.

21 Mar 2024 - 08:23 - Siyaset