Çocuklar, Balkan İle Fotoğraf Çektirmek İçin Yarıştı

CHP Urla Belediye Başkan Adayı Yüksek Mimar Selçuk Balkan' la Gülbahçe Mahallesi'nde düzenlenen halk buluşmasında, çocuklar selfie yapmak için yarıştı.

Çocuklar, Balkan İle Fotoğraf Çektirmek İçin Yarıştı
Çocuklar, Balkan İle Fotoğraf Çektirmek İçin Yarıştı
+6
Haber albümü için resme tıklayın

Bahri KARATAŞ ( KHA)

CHP Urla Belediye Başkan Adayı Yüksek Mimar Selçuk Balkan' la Gülbahçe Mahallesinde düzenlenen halk buluşmasında, çocuklar selfie yapmak için yarıştı.

İlçe merkezinden 85 araçlık konvoy ile birlikte Gülbahçe Mahallesinde düzenlenen mitinge büyük katılım sağlandı.Konuşmalardan sonra, sahneye çıkan Balkan' ın minik hayranları fotoğraf çektirmek için kuyruğa girdi. Selçuk Balkan , " Cumhuriyetimizin aydınlık yüzleri çocuklarımız, geleceğimizin teminatı bu gençler bayrağı taşıyacak " dedi.

Selçuk Balkan, bugünde seçim çalışmalarına devam etti.İlçe Başkanı Av.Pelin Karasakal ,yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyesi adayları ile birlikte ilk önce, İzmir Büyükşehir Belediyesi Mezbahasını ziyaret etti.Balkan'ı çalışanlar ve emekli olanlar karşıladı. Aralarında hoş sohbet yaptılar.

Balkan ,ardından Kalabak Mahallesi Muhtarı Salih Calay ile birlikte Kalabak ve Zeytinalanı Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Karakulak’ı, Başkan Yardımcısı Ümit Kurcal’ı vekooperatif üyelerini ziyaret etti. Balkan ve heyeti, kooperatifin sorunlarını dinleyerek kendileriyle çözüm önerilerini paylaştı.

21 Mar 2024 - 09:00 İzmir/ Urla- Siyaset