Yeni Amarok ile Tanışın VWTA'dan Özel Amarok Fiyatları!

Yeni Amarok, yenilenen özellikleri ile “Uluslararası Pick-up Ödülleri”nde 3 kez yılın en iyisi ödülünü alarak başarısını kanıtladı.

Yeni Amarok ile Tanışın VWTA'dan Özel Amarok Fiyatları!

Volkswagen Amarok, Volkswagen Ticari Araç tarafından 2010’dan beri üretilen premium pick-up modelidir. İlk olarak 2010 yılında piyasaya sürülen ve oldukça ses getiren Amarok serisi 2024 yılında yeni tasarımıyla müşterileriyle buluşmaktadır. Zorlu yol koşullarına olan dayanıklılığı, iç döşemelerindeki konforlu yapısı ve güçlü performansı ile premium pick-up Amarok en çok tercih edilen modellerden biridir.

Yeni tasarımıyla ön plana çıkan Amarok, teknik özellikleri ile de kullanıcıların ilgi ve beğenisini kazanır. Zorlayıcı off-road koşullarında gösterdiği etkileyici performansı ve konfor sunan ergonomik ve rahat iç yapısı ile maceralı yolculukların en çok tercih edilen araçlarından biri olmaktadır.

Yeni Amarok: Konfor ve Dayanıklılığı Bir Araya Getiren Özellikleri

Yeni Amarok, yenilenen özellikleri ile “Uluslararası Pick-up Ödülleri”nde 3 kez yılın en iyisi ödülünü alarak başarısını kanıtladı. Arazi araçlarının olmazsa olmaz özelliklerini bir araya getiren model, şık tasarımı ve etkileyici renk seçenekleri ile de kullanıcıların beğenisini kazanan bir araç haline geldi. Aynı zamanda uygun fiyat seçenekleri ile de gözler onun üzerinde.

Yeni Amarok’un teknolojisi, gelişmiş sürüş modları, hava yastıkları ve 25’ten fazla sürüş asistanları sayesinde önceki nesillerine göre çok daha güvenli ve konforludur.

Amarok, arazi aracı olarak etkileyici özelliklere sahip olmasının yanında şehir içi kullanımlarda da hem sürücülerin hem de yolcuların konforunu düşünen özellikleri ile ön planda yer alır. 1,2 tona kadar yükleme kapasitesi, 3,5 ton römork çekme kapasitesi özellikleri ile şehir içerisinde gerçekleştirilecek iş faaliyetlerinde de yardımcı görevi üstlenmekte.

Amarok, en çok tercih edilen hafif ticari araçları modelleri arasında yerini almaktadır.Yeni Amarok fiyatları piyasaların durumuna, aracın ekstra özelliklerine ve diğer ek prosedürlere göre değişken oranlarda seyredebilir. VWTA Yeni Amarok fiyat listesi üzerinden, Amarok ile ilgili fiyat bilgisi edinmek ve araç özelliklerini inceleyebilmek mümkündür.

Teknolojinin En Konforlu Hali: Volkswagen Amarok

Teknolojinin gelişmesi, araçların sürüş yetenekleri ile birlikte sürücülerin ve yolcuların konforunu da ön plana alır. Amarok, Premium ekipmanları ile yolculukların çok daha konforlu ve keyifli bir hale gelmesine olanak tanır. 10 ayrı yöne hareket kabiliyeti olan elektrikli koltuklar, sürücü gösterge panelleri, iç döşemelerdeki deri detayları ile sürüş esnasında etkin bir rahatlık oluşmasına yardımcı olur.

10 vitesli otomatik şanzıman sayesinde aracın tüm gücü yola verilir, bu da araç içerisindeki herkesin oldukça konforlu bir yolculuk gerçekleştirmesine yardımcı olur.

8 ve 12,3 inçlik ekran aracın çeşitli fonksiyonlarının kontrolünü sağlar, sürüş konforuyla birlikte çeşitli özelliklere ekran üzerinden kolaylıkla erişim sağlanabilir. 8 hoparlör ve subwoofer ile Harman Kardon Premium ses düzeneği sayesinde araç içerisindeki müzik keyfi de en az sürüş kadar etkileyici bir hal alır.

Çeşitli yol koşullarında kullanılabilecek sürüş modları ile sürücülerin otomatik özelliklerden yararlanması sağlanır. 25’ten fazla opsiyonel asistan sistemi sayesinde sürüş konforunun daha da artırılması hedeflenir. Otomatik park sistemi gibi pratik özellikler sayesinde sürücülerin müdahalesine çoğu zaman gerek kalmadan park sorunu kolay bir şekilde çözüme ulaşabilir. Şerit Takip Asistanı sayesinde aracın şeritten çıkması engellenir ve araç takip ettiği şeritte kalmaya devam eder. Amarok sunduğu bu geniş özellikler bütünüyle sürüş keyfinin katlanmasını sağlarken, fiyat/performans avantajıyla da öne çıkmaya devam ediyor.

15 Mar 2024 - 00:02 - Gündem